Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Týden v kempu Park Soline v Biogradu na Moru vč. dopravy busem z Moravy

4,8 / 5 CK Cherry Tour Dalmácie - Chorvatsko (mapa) 22 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Dagmar Novotná

Dobrý den, nedávno jsem si objednala pobyt pro pět lidí, jelikož jsem byla mimo,tak jsem to nemohla zaplatit, chtěla bych se zeptat jestli nemáte ještě volná místa děkuji Novotná Dagmar

CK Cherry Tour

Dobrý den. Objednala jste si pobyt přes slevomat zakoupením voucherů? Zatím neevidujeme Vaši rezervaci ani objednávku. Ještě máme 1 volný mobilní domek, je však třeba zakoupit vouchery přes slevomat. Děkuji.

Lenka

Dobry den, chtela bych si koupit zajezd pro 1dospelou osobu a jedno dite 8let..Prosim, jak mam zadat do platby ty dve neobsazena luzka?Dekuji Bínová

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, zde si zakupte pouze vouchery, které jsou pro Vás a dítě. Za neobsazená místa hradíte až CK :) Pěkný den

Tatiana

Dobry den, v kolik hodin bude autobus zpět v Brné, v neděle ?
Dekuji.

CK Cherry Tour

Dobrý den, toto Vám nemohu takto dopředu říct. Plánovaný odjezd z HR může být kolem 18–19:00, Brno např. 6:00, ale záleží na spoustě aspektech po cestě.

Tomáš Krejčiřík

Dobrý dnes jsem rezervoval zájezd v termínu 24.08 až 02.09 je nutné abych zaplatil částku nejpozději do 16.08? Děkuji Krejčiřík

CK Cherry Tour

Dobrý den, bohužel je nutno uhradit dle podmínek na slevomatu. Doplatek za povinné příplatky je nutno uhradit u nás v kanceláři 1 měsíc před začátkem pobytu, eventuálně by bylo možno se domluvit na platbě do 16.8. Prosím kontaktujte přímo slevomat. Děkuji Pastrňáková

Bronislav Buček

Dobrý den, termín srpen až začátek září je ještě volný? Jsem sám s devítiletým klukem, znamená to, že bychom museli doplácet za dvě neobsazené lůžka téměř čtyři tisíce korun? Nemáte tam někoho, kdo by s námi byl,abychom nemuseli doplácet neobsazené dvě lůžka? Počítám,že za syna budu platit celou částku 5500kč – zhruba.

CK Cherry Tour

Dobrý den, ano termín 24.8.-2.9. je ještě volný. Bohužel je třeba doplatit za neobsazená lůžka, cena je platná při obsazení 4 osob. Je mi líto, ale je nemáme nikoho dalšího, kdo by hledal spolucestující vesměs jsou 3–4–5 osob. Pokud bychom měli, ozvu se Vám. Pastrňáková

Denisa

Dobrý den,
Chci se zeptat kde by bylo nástupní místo v Brně a v kolik hodin by se odtamtud odjíždělo. Jednalo by se o termín 24.8–2.9
Děkuji za odpověď Laušová

CK Cherry Tour

Dobrý den paní Laušová, přesné odjezdové místo a čas bude sdělen cca 1 týden předem, kdy dopravní oddělení chystá pokyny,. Odhadem odjezd kolem 20:00 v pátek 24.8., Brno, parkoviště Bohunická, podjezd u Vídeňské – zde odjíždíme nyní. Zda tomu tak bude i v srpnu, nemohu nyní 100% potvrdit. Pastrňáková

Mahulena

Zdravím.Máte ještě volná 4.místa v termínu 24.8–2.9.?Také prosím o přesnou kalkulaci.Tři dospělé osoby a dítě 13.let.Děkuji

CK Cherry Tour

Dobrý den, ano místa by ještě byla. Celkem byste zakoupili na slevomatu 4 ks voucheru x 3490 = 13.960,–. V kanceláři se doplácí: pobytová taxa dospělý 3× 280, dítě 1× 140, registrační poplatek 4× 30, závěrečný úklid 400/domek =celk 1500,– v CK. Na místě je splatná vratná kauce u našeho delegáta 2000/domek. Odkud by byl odjezd, prosím?

Andrea Lebedová

Dobrý den, chtěla bych termín od 24.8. do 2.9. Pro 3 dospělé osoby a jedno dítě 3 roky, to má slevu 1000,–Kč? Je ještě volný termín? Problém bude dostat se do Brna, jsme z Čech. Ještě se chci zeptat, jestli je tobogán placený, nebo volně přístupný. Děkuji. Lebedová

CK Cherry Tour

Dobrý den, ano je volno. Cena je 3490/osoba x 3 = to byste koupili na slevomatu. Dítě by se řešilo přímo přes nás, kde by byl doplatek 2490/dítě. Plus příplatky: pobytová taxa dospělý 280/osoba/týden x 3, registrační poplatek 30/osoba/pobyt x 4, závěrečný úklid 400/domek. Náš autobus jede po moravské trase, tudíž opravdu nástup Olomouc nebo Brno. Tobogán je zpoplatněn přímo na místě. Pastrňáková

Andrea Lebedová

Dobrý den, chci se zeptat, z jakých měst jezdí autobus,? Je možné připlatit za odvoz z Prahy, nebo z Berouna? Děkuji Lebedová.

CK Cherry Tour

Dobrý den paní Lebedová, jelikož v tyto termíny vypravujeme náš autobus po moravské trase Ostrava – Brno, možným nástupním místem je pro Vás jedině Brno. O jaký termín byste měla zájem? Děkuji Pastrňáková

Jana

Prosím přeji přesnou kalkulaci pro 3 osoby.
Na email : Jancaiv@seznam.cz
 Děkuji

CK Cherry Tour

Dobrý den,
pro termíny 22.6.-1.7. a 24.8.-2.9. je cena 4.490/osoba x 3 osoby. Pro termíny 29.66.-8.7. a 6.7.-15.7. je cena 5.490/osoba x 3.
Toto byste zakoupili na slevomatu. U nás v CK se doplácí: neobsazené 4.lůžko 1.990, pobytová taxa dospělý 280/osoba/týden, dítě 12–18 let 140/osoba/týden, registrační poplatek 30/osoba/pobyt, závěrečný úklid 400/mobilní domek/pobyt. Dejte mi prosím vědět o jaký termín máte zájem, vytvořila bych Vám předběžnou rezervaci a vy si poté zakoupíte vouchery na slevomatu. Děkuji Pastrňáková Lucie CHERRY TOUR

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru