Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Rodokmen zobrazující celkem 5 generací formou diagramu

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Barbora Štěpinová

Dobrý den,
je nějak omezeno datum narození výchozí osoby ?
 Děkuji

Rodoklan

Dobrý den, žádné omezení není. Nicméně ideální je narození kolem roku 1900, protože v této době začínají archivní matriky. Pokud budete mít údaj výrazně mladší, nasměrujeme Vás, jak získat potřebný. Naopak ale, pokud výchozí údaj bude např. až kolem roku 1820, nemůžeme zaručit dohledání všech pěti generací. V tom případě se však s Vámi domluvíme na kompenzaci (dohledání jiných záznamů).

Zuzana Kubátová

Dobrý den, zvládáte i vyhledávání na Slovensku? Děkuji.

Rodoklan

Dobrý den, Slovensko je pro nás dostupné pouze částečně, nelze dopředu říci, že informace dohledáme. Proto máme akci omezenou na území ČR, abychom mohli dodržet podmínku zpracování pěti generací. Na hledání na Slovensku je možné se domluvit individuálně.

Marta

Dobrý den
Pokud bych chtěla rodokmen obou rodičů jaká by byla cena

Rodoklan

Dobrý den, pokud byste chtěla druhou větev ve stejném rozsahu jako u voucheru, cena je 2.325 Kč, případně 5.250 Kč podle zvolené varianty. Obě větvě Vám samozřejmě rádi spojíme do jednoho celku.

Libor Studenovský

Dobrý den, jak dlouho trvá vytvoření (dohledání rodokmenu)?Děkuji

Rodoklan

Dobrý den, v popisu akce uvádíme dobu zpracování 3 – 6 měsíců, ale indivuduálně je možné se domluvit na rychlejším zpracování, pokud chcete rodokmen věnovat např. jako dárek k určitému datu.

Layla

Dobrý den,
pokud zaplatím 2 vouchery a budu chtít dohledat obě linie (jeden voucher daruji matce, která by si nechala dohledat svou matku a jeden bude pro mě – nechám dohledat linii svého otce) získáme celý rodokmen, je to tak?
Děkuji za odpověď.

Rodoklan

Dobrý den, v podstatě ano, ovšem akce je omezená pouze na jeden voucher.

Zdenka

Dobrý den. Když znám jen datum a místo narození mého biologického otce (roč.1915), dokážete mi také dohledat předky či příbuzné v jeho linii?
 Děkuji

Rodoklan

Dobrý den, ano je to možné. Vzhledem k roku narození bude nejspíše zapotřebí požádat o první záznam na příslušném obecním úřadě (matriční zápisy z této doby většinou ještě nejsou v archivech), k tomu se potom přikládá doklad o Vašem příbuzenství – rodný list, kde máte otce uvedeného či jiný dokument, který Vás jmenovitě propojuje.

Kamil Zsiray

Dobrý den, 6 generací mám dohledaných. Najdete mi tedy dalších 5?

Rodoklan

Dobrý den, záleží na tom, do kterého roku jste se při hledání dostal. Dalších pět generací spíše zaručit nemůžeme.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru