Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Rodinná dovolená na Mácháči: polopenze, animační programy pro děti, výlety

4,4 / 5 Penzion Star Doksy Doksy (mapa) 21 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Dita Gruzovská

Dobrý den. Měla bych zájem o 4 noci od 11.8. Prosím o možnou nabídku pro 2 dospělé osoby a 3 děti (3–5–8 let)

Slevomat.cz

Dobrý den, Dito, termín 11.8. nemáme v nabídce. V případě individuální poptávky můžete kontaktovat přímo pension. Pěkný den

Simona Jelínková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli by jste měli volny termín od 23.července na 5 dní pro 2 rodiny s dětmi… Děkuji Jelínková

Penzion Star Doksy

Dobrý den, ráda Vám připravíme nabídku, kontaktujte mě prosím na e-mail stardoksy@seznam.cz. U každé rodiny napište počet dětí a jejich věk. Hezký den Daniela Ruzickova

Martin Schwarz

Dobrý večer chtěl jsem se zeptat kolik by vyšla dovolená od 19–23.8 pro dva dospělí 3 děti 9let 4 a 3 děkuji

Penzion Star Doksy

Dobrý den, v tomto termínu je ještě k dispozici třílůžkový a dvoulůžkový pokoj, takže v případě zájmu si zakupte tyto vouchery. S pozdravem Daniela Růžičková

Dáda Šťástná

Mate volny termin od 25.6–31.6 nebo od 16.7–22.7.pro 3deti(13,5,8)2d­ospeli jaka b byla cena?dekuji

Penzion Star Doksy

Dobrý den, je mi líto, na slevomatu nabízíme pouze termínu 15.-19.7. (ten je již vyprodaný) a 19.-23.8.2018. V pří­padě zájmu o jiný termín mě kontaktujte na email stardoksy@seznam.cz . Hezký den Daniela Růžičková

elis

Zdravím, byl by volný termín na 2 noci od 14–20.7.2018? A ubytování pro 2 dospělé a děti 12,9,8,7 a 1 leté? Děkuji

Penzion Star Doksy

Dobrý den, je mi líto, ale v termínu 15.-19.7. máme animační program a kratší pobyt není možný. V jiném termínu pokoje volné máme, v případě zájmu mě kontaktujte na email stardoksy@seznam.cz . Hezký den Daniela Růžičková

BERNHARDT

Dobrý den chtěl bych se zeptat co by stálo pro 4dospělé 1 dítě na dvě noci v termínu od 20.7.do22.7 děkuji za odpověď.Bernhardt

Penzion Star Doksy

Dobrý den, pošlete mi e-mail s poptávkou na stardoksy@seznam.cz. Hezky den Daniela Ruzickova

Zuzana Foltýnová

Dobrý den,
rádi bychom zakoupili voucher na pobyt v pokoji s vlastním sociálním zařízením. Jsme však 2 dospělí + 1 dítě (7 let) a třílůžkový pokoj je již vyprodán. Proto bych se chtěla zeptat, zda by byla možnost přistýlky ve dvoulůžkovém pokoji. Děkuji.

Penzion Star Doksy

Dobrý den, je mi líto, ale přístýlky bohužel nemáme. Variantou je tedy třílůžkový pokoj se sdíleným sociálním zařízením, nemusíte se toho bát, sociální zařízení je pouze pro 7 pokojů, na víc tyto pokoje jsou prostornější. Hezký den, Daniela Růžičková

Jiřina Horová

Když je termín pro dva s vlastním soc.zarizenim rezervovaný znamená že je uplatněny

Penzion Star Doksy

Dobrý den, úplně nechápu otázku, pokud jste si zakoupila pobyt, máte ho rezervovaný a přišel Vám voucher. Voucher se automaticky uplatňuje v den kdy pobyt začíná. Hezký den Daniela Růžičková

Jitka Dostálová

Dobrý den, dá se uplatnit některý voucher pokud by jela jen maminka a dítě (6let)? Děkuji za odpověď.

Penzion Star Doksy

Dobrý den, ano zakupte si voucher na dvoulůžkový pokoj. Hezký den Daniela Růžičková

Lucia Kubištová

Dobrý den, chtěli bychom na pobyt poslat babičku se 2 dětmi ( 7 a 9 let), jaký voucher prosím zakoupit. děkuji Lucie

Penzion Star Doksy

Dobrý den, pokud pojede 1 dospělá osoba a 2 děti, tak zakupte voucher na třílůžkový pokoj. Hezký den Daniela Růžičková

Zuzana Mandoková

Dobrý den, jsme 4 osoby. 2 dospělý a 2 děti. Dcera má 3 roky a syn 10 měsíců. Který voucher by pro nás byl nejlepší zakoupit ? Stačil by ten pro 3 osoby ? Moc děkuji za odpověď s pozdravem Zuzka.

Penzion Star Doksy

Dobrý den, ano pro Vás je voucher pro 3 osoby, miminko je zdarma. Hezký den Daniela Růžičková

Kristýna Šilhavá

Dobrý den, je možné přijet v pátek po 17:00? Děkuji za info

Penzion Star Doksy

Dobrý den, ano není to problém. Večeře jsou od 18:00 do 20:00. Hezký den Daniela Růžičková

Michal Kašný

Dobrý den, chtěl jsem se Vás zeptat na to, kolik by stál jednolůžkový pokoj na 4 dny (3 noci) s polopenzí? Děkuji Vám. S pozdravem, Kašný.

Penzion Star Doksy

Již vyřešené e-mailem.

Michaela Frohlichová

Dobrý den, mám dotaz, nemám auto, dá se k vám dostat i nějak jinak? Jsem z Prahy. Děkuji za odpověď

Penzion Star Doksy

Dobrý den, vlakem se do Doks dostanete z Prahy s jedním přestupem v Bakově nad Jizerou a autobusem s jedním přestupem v Mladé Boleslavy. Ve všední dny jezdí i přímé spoje autobusů z Holešovic. Hezký den Daniela Růžičková

Dany

Dobrý den,
máme 3 děti ve věku 8 let, 4 a 4 roky. Jaký voucher zakoupit a kolik by byl případně doplatek. Jak by bylo vyřešeno spaní dětí? Děkuji

Penzion Star Doksy

Dobrý den, je mi líto, ale pokoj pro 5 nemáme, mohu nabídnout čtyřlůžkový pokoj a třetí dítko by bylo bez nároku na lůžko, platilo by pouze polopenzi a služby (200,–Kč / noc). V případě ze pobyt zakoupíte, do poznámky prosím napište, že máte třetí dítko. Hezký den Daniela Růžičková

Jana

Dobrý den , ve čtyřlůžkovém pokoji , je možná ještě přistýlka ? Věk 14 let. Popř. kolik bude doplatek . Děkuji.

Penzion Star Doksy

Dobrý den, je mi líto ale přistýlku nemáme, jak staré jsou všechny děti? Popřípadě mě kontaktuje na tel:733188498 a zkusíme najít řešení. S pozdravem Daniela Růžičková

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru