Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Ořechové krémy bez konzervantů: kešu, para i pistáciový

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

lenka hofmanova

Který krém je vás nejoblíbenější/“nej­lepší”?:)

Oříškov.eu

Hezký den, dle prodejů jsou nejoblíbenější 100%. Za mne jsme si zamilovala lískoříškový s čokoládou, je perfektí na nedělní palačinky :) Zdraví Petra Oříškov

Monika

Dobry den posielate tovar i na Slovensko ?
Ďakujem

Oříškov.eu

Hezký den, na Slovensko je třeba objednat ze Zlavomatu. Popř se ozvěte přímo na mail vranova@alika.cz

Elena

Dobrý den, všechny krémy jsou z pražených ořechů? Děkuji za informaci

Oříškov.eu

Hezký den,
většina je z pražených. Pouze para je z naturálních. Zdraví Petra Oříškov

Hana

Dobrý den, jaká je trvanlivost?

Slevomat.cz

Dobrý den, Hano, u každého výrobku je u nabídky uvedena trvanlivost a to min. trvanlivost: 04/2019. Pěkný den

Marie MALÍKOVÁ

Dobrý den,
obal na oříš. krém je ze skla nebo hmoty,
děkuji
Mahulena

Oříškov.eu

Hezký den, z umělé hmoty z přepravních důvodů.
Zdraví Petra Oříškov

Ludmila Valová

Dobrý den zajímá mne nabídka kde máte kešu ale ne z pražených ořechů- pražené je pro mne nepoužitelné – děkuji za odpověď Ludmila

Oříškov.eu

Hezký den, krémy z naturálních kešu nenabízíme. Zdraví Petra Oříškov

Terka Meislová

Dobrý večer, chci se zeptat, jestli jde na jedno poštovné objednat více variant krémů. Děkuji Meislová

Oříškov.eu

Hezký den,
ano, je to možné. Zdraví, Petra Oříškov

Vendula Seemanová

Dobrý den chtěla bych se zeptat zda je vhodná při diabetické dietě děkuji

Oříškov.eu

Hezký den, 100% krémy neobsahují přidaný cukr, jejich vhodnost ale doporučujeme konzultovat s lékařem. Zdraví Petra Oříškov

Monika

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli krémy obsahuji laktozu. Dcera ma totiž bezlaktozovou dietu, tak jestli by kremy mohla. Děkuji

Oříškov.eu

Hezký den, 100% krémy ne. Celé složení najdete vždy u každné varianty. S pozdravem Petra Oříškov

IB

Je možné osobní vyzvednutí objednávky na uvedené adrese ALIKA a.s., Čelčice 164, 798 23 Čelčice? děkuji za odpověď

Oříškov.eu

Hezký den, bohužel to není možné. Vyzvednout je možno na Zásilkovně.
Zdraví Petra Oříškov

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru