Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dejte své párty výšku: Heliové bomby pro nafouknutí 30 až 100 balonků

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Děti
Martina Palupová

Dobrý den, včera mi byla doručena objednávka 4 balení helia. Nejedná se však o helium Baloon Time, jak je uvedeno v nabídce, ale o jiné helium mě neznámého výrobce, s přiloženými balónky bez provázku. Dle mého názoru je to nefér nabídka, dokonce snad klamavá reklama???? Nejsem spokojena a ráda bych obdržela zboží, které jsem si skutečně objednala a zaplatila. Děkuji.

HeliumKing.cz

Dobrý den,
omlouvame se. Značku Ballon Time jsme nahradili tímto produktem, protože jsme měli výpadek hélia této značky. Tenhle výrobok je kvalitou srovnatelný a dokonce máme na něj lépší ohlásí jako na značku Ballon Time, kvůli kvalitnějšímu ventilu. Obsahově se však jedná a tentýž produkt, který máme od evropského výrobce. Jestli i přes to chcete zboží značky Ballon Time víme Vám zboží vyměnit. Stačí nás kontaktovat na info@heliumking.cz.

Alena Sušinová

DOBRÝ DEN ZAJÍMÁ MĚ ZDA SE PŘI VDECHNUTÍ HELIA MĚNÍ HLAS …JE TO TATO LAHEV? BOMBA?

Slevomat.cz

Dobrý den, Aleno, ano, je to i tato bomba :) Hodně veselých zážitků při jejím zkoušení přejeme. Pěkný den

Ivanka Hlouchová

Dobrý den, jak pak recyklovat prázdnou bombu? Nebo lze ji opět nechat naplnit?

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivanko, prázdnou bombu můžete odevzdat do sběrného dvora :) Pěkný den

Renata Uhrová

Dobrý den, potřebuji nafouknout heliem 2 balónky ve tvaru čísla (86cm).Jak velkou bombu mám vybrat? Je nafukování jednoduché?

HeliumKing.cz

Dobrý den,
na nafouknutí Vám stačí helium na 30 balónků.

Nafukování helium je velmi jednoduché.

Lenca

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli je možné si helium někde vyzvednout osobně predem děkuji za odpověď

HeliumKing.cz

Dobrý den, helium posíláme pouze kurýrem nebo na pobočku zásilkovny, kde si to víte vyzvednout.

Kateřina Caisová

Dobrý den,
minulý týden jsem si vyzvedla láhev a na po rozbalení jsem zjistila, že došla láhev uplně prázdná. Z láhve nešlo vůbec nic. Jak reklamovat?

 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, KateÅ™ina, v tomto případě je potřeba kontaktovat přímo provozovatele a domluvit se na postupu. Pěkný den

Lucie

Dobrý den,
zajímalo by mě, proč je u bomby na 50 balonků uvedeno 430 l a u bomby na 100 balonků uvedeno 13,65 l ?

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, 13,65 l je reálný objem lahve, ve kterém je přibližně 830 litrů stlačeného helia. Od provozovatele máme však potvrzeno pouze první číslo a tak není přibližný počet hélia uveden u nabídky :) Pěkný den

Gebauerová

Dnes mi přišlo helium a jsem zklamaná.Je prázdné jsem rada že svatba není tento vikend!rada bych vysvětlení a navrácení peněz nebo novou bombu!

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Gebauerová, mrzí nás Vaše špatná zkušenost. Nicméně pro reklamaci výrobku je potřeba obrátit se přímo na obchodníka, pro rychlé řešení. Pěkný den

HeliumKing.cz

Dobrý den,
po telefonickém rozhovoru jsme zjistili, že problém byl v tom, že se nehýbalo s černou tryskou. Jsme rádi, že se problém vyřešil.

Petro

Dobry den, ma dany vyrobek i datum expirace? Dekuji

HeliumKing.cz

Dobrý den, heliovu bombu víte uzavřít ventilem, takže ji víte použít io půl roku.

Petro

Dobrý den, děkuji za odpověď, ale ptal jsem se jestli má datum aspirace ne za jak dlouho ji mohu použít zas. Děkuji

Jan

Dobrý den. Když bombu použiju na určitý počet balonků a celou ji nepotřebuji, jak dlouho se v ní helium uchová? Předem děkuji za odpověď.

HeliumKing.cz

Dobrý den, heliovu bombu víte uzavřít ventilem, takže ji víte použít io půl roku.

Edita Vondrovicova

Dobry den,
jaký je prosím objem helia v lahvi na 75 balonku a 50 balonků?? 420l? nebo méně či více?
Díky za odpověd

HeliumKing.cz

Dobrý den,
Helium na 75 balónků (10,5 litrů)
Helium na 50 balónků (6,9 litrů)

Radek Kudla

Dobry den, prosim o info jak dlouho trva nafouknout jeden balonek o prumeru Vami udavanych balonku?
 Dekuji

HeliumKing.cz

Dobrý den, pár vteřin.

Lucie Holoubková

Dobrý den,lze láhev použít nadvakrát? Plánuji koupit jednu a použít během týdne na 2 oslavy, lze ji uskladnit aniž by plyn unikal? Děkuji

HeliumKing.cz

Dobrý den,
ano nádobu víte klasicky zavřít ventilem a použít i na později.

Jan

Dobrý den.Je možné po vyčerpání plynu bombu opět naplnit?Jestli ano,poraďte,kde a kdo to provádí.Za odpověď předem děkuji.Novotný Jan

HeliumKing.cz

Dobrý den, heliové bomby jsou jednorázové. Po otevření se může nádrž recyklovat s ostatními ocelovými recyklovatelnými materiály ve Vašem místním recyklačním středisku nebo v odborném zařízení určeném pro pevný odpad. Pokud vaše místní odborné zařízení určené pro pevný odpad nepřijme nádrž, vyhoďte ji do Vašeho koše.

Jan

Dobrý den.Je možné po vyčerpání media opět bombu naplnit novou náplní?Jestli ano,poraďte, kdo a kde to provádí.Předem děkuji Honza

HeliumKing.cz

Dobrý den,
heliové bomby jsou jednorázové. Po otevření se může nádrž recyklovat s ostatními ocelovými recyklovatelnými materiály ve Vašem místním recyklačním středisku nebo v odborném zařízení určeném pro pevný odpad. Pokud vaše místní odborné zařízení určené pro pevný odpad nepřijme nádrž, vyhoďte ji do Vašeho koše.

Petra

Dobrý den. Když dnes objednám tu největší heliovou bombu, stihne mi dorazit do 14.6.2018 prosím?

HeliumKing.cz

ano, v pondeli by jse to odeslali a ve stredy by to bylo nejpozdej u vas

Tran Thi Tuyet Anh

Dobrý den, je možnost si i vybrat barvy balónků nebo jen mix? Děkuji

HeliumKing.cz

Dobrý den,
v baleni je pouze mix barev.

Tran Thi Tuyet Anh

Dobrý den, je mižnost su i vybrat barvy balonku nebo jen mix? Děkuji

HeliumKing.cz

Dobrý den,
v baleni je pouze mix barev.

Iva P.

Jak dlouho vydrží balónky u stopu?
U varinty 430l a 50 balónků
Děkuji ua odpověď

HeliumKing.cz

Dobrý den, latexový balónek vydrží létat po nafouknutí heliem přibližně 6 až 12 hodin, fóliové balónky cca pár dní.

Jakub Vaniš

dobrý den, jsem z Prahy, potřebuji bombu mít do 15.6., je možné ji osobně v týdnu vyzvednout u Vás na Praze 1?

HeliumKing.cz

Dobry den,
bohuzel neni mozny osobne to vyzdvednout, nemame sklad v Praze, ale kdyz to objednate tak do tech 3 dnu to mate u sebe.

Hana

Dobrý den, lze heliem naplnit vlastní balónky (koupené jinde)?

HeliumKing.cz

Dobrý den,
ano jde naplnit i jiné balonky nez co jsou v baleni.

Klára Elešová

Dobrý den. K láhvi 75l budou opravdu pastelové balonky, jako jsou na fotce? Děkuji

HeliumKing.cz

Dobrý den,
ano v balení jsou mix balonku jako na fotce.

Gabriela Kohutova

Jaka je garance ze u varianty 50balonku jich opravdu nafouknu cca 45ks a ne jen 20

HeliumKing.cz

Dobry den,
lahve jse plni na automaticke lince a prechazi jeste tlakovou skouskou. Tedy plynu je tam dost na 50 balonku o prumeru 9palcu. Pri spravne manipulaci se maji nafouknout 50ks.

Eva Boucká

Do kdy prosím platí akce na slevomatu??

HeliumKing.cz

Dobry den,
Predbezny konec akce je na 22.6.

Zeman Jaroslav

Dobrý den,
když objednám dnes sadu heliové bomby a 30ks balonku přes zásilkovnu do Litvínova, dojde mi zboží do čtrtka?
Předem děkuji za odpověd. J.Zeman

Slevomat.cz

Dobrý den, obávám se, že se to nestihne. Dodací lhůta je do 5 pracovních dní. Pěkný den

Radka Švecová

Ve variantě 30 a 50 balonků není nafukovací ventil. Jak se tedy bez problémů balónky dají nafouknout?

HeliumKing.cz

Dobry den,
kazda lahev obsahuje i plnici trysku i na 30 a 50 balonků, tedy mate vse co potrebujete pro nafouknuti balonku :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru