Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Bezbolestné odstranění pih, znamének a kožních výrůstků pomocí laseru

4,8 / 5 EverGreen Medical Center (2 pobočky) Praha - Břevnov  (mapa) 88 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Eliška Hanzlová

Dobry den, je možné zákrok absolvovat i v období kojení?
Předem děkuji.
 H.

EverGreen Medical Center

Dobrý den, v období kojení se zákrok nedoporučuje z důvodu vazivových změn. S pozdravem M. Kráčmarová

Helena

Dobrý den, je možné voucher uplatnit na odstranění ateromu v obličeji?

EverGreen Medical Center

Dobrý den, je mi líto, ale odstranění ateromu pomocí laseru neděláme. Aterom je vždy lepší chirurgicky vyříznout. S pozdravem M. Kráčmarová

Vojtěch R.

Dobrý den, je možné uplatnit i na pobočce v Praze?

EverGreen Medical Center

Dobrý den, voucher je možné uplatnit v Praze i na Kladně. S pozdravem M. Kráčmarová

Monika Lo Scalzo

Dobrý den,
zajímalo by mě , co se stane v případě, že si koupím woucher a výrrůstek či mateřské znaménko mi z nějakého důvodu nedoporučíte u vás odstranit. Propadadne woucher? Děkuji za odpověď Monika

EverGreen Medical Center

Dobrý den, pokud znaménka nepůjde odstranit pomocí laseru, tak se voucher stornuje a Slevomat Vám vrátí penize. S pozdravem M. Kráčmarová

Helena

Dobrý den.
Chci se zeptat jestli je možné odstranit i hemangiom zhruba 4mm umístěný pod prsem. Pigmentové " stařecké skvrny" na tváři, uchu půjde také odstraní?

EverGreen Medical Center

Dobrý den, pomocí CO2 laseru lze odstraňovat hemangiomy i pigmentové keratózy kdekoliv na těle. S pozdravem M. Kráčmarová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru