Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vzhůru do Krušných hor: 3–4 dny v královské Kadani s polopenzí i bowlingem

4,5 / 5 Penzion Mova Severní Čechy (mapa) 76 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jaroslav Barák

Dobrý večer, máte volný pokoj pro pár v termínu 18.-20.8.2018?
Děkuji Jaroslav Barák

Slevomat.cz

Dobrý den, Jaroslave, bohužel nabídka již byla ukončena. Zkuste se podívat i na další nabídky na Slevomatu a třeba Vás nějaká zaujme :) Pěkný den

Petra H.

Dobrý den,
byl by volný termín pro dvě osoby v termínu14.-16.9.2018?

Děkuji za odpověď
 Petra

Lenka B.

Dobrý den, měli bychom předběžný zájem o ubytování v penzionu Mova v Kadani. 2 dospělí Chtěli bychom ubytování na 2 noci, mezi dny 6.9 – 8.9 Prosím o informaci ohledně obsazenosti.A kdy byva nastup v kolik hodin a dokolika hodin musime opustit pokoj. Děkuji předem

Roman Petržílka

Dobrý den,
měli bychom předběžný zájem o ubytování v penzionu Mova v Kadani. 2 dospělí a 1 dítě (11 let)
Chtěli bychom ubytování na 3 – 4 noci, mezi dny 9.8 – 15.8. Prosím o informaci
ohkledně obsazenosti. Děkuji předem

Radana Sedláčková

Dobrý den, chtěla bych se informovat, jestli máte volný termín 10.-12.8.2018 a to 1 dvoulůžkový pokoj a 1 třílůžkový pokoj (2 dospělý + dcera 16), děkuji za informaci, Sedláčková.

Helena Bačavčíková

Dobrý den, objednala jsem si pobyt na 17.8.-20.8.2018. Objevily se u mne zdravotní potíže a budu v té době hospitalizována v nemocnici. Prosím o sdělení jak mohu voucher zrušit. Nemohu ho využít ani teˇ, ani v pozdějším termínu. Děkuji HB.

Slevomat.cz

Dobrý den, Heleno, je mi moc líto, že si nakonec nebudete moci pobyt užít, zvlášť z takových nepříjemných důvodů. Koukněte prosím do emailu, napsala jsem Vám podrobně jak budeme v tomto případě postupovat a co je potřeba ještě zajistit :)) Hezký den, Lucka

Jana V.

dobrý den, máte volný dvojlůžkový pokoj v termínu od 16.7. do 18.7.? Děkuji

Marie

dobry den zaujala mne vase nabidka ale nepise se tam kolik stoji pobyt s detma mam 2 deti 6a16let ´plus 2dospele na 6dni kolik by stal pobyt celkem a zda se da platit fakturou od zamestnavatele castkou 4000kc.

Slevomat.cz

Dobrý den, Marie, děti do 2,9 let mají pobyt zdarma (bez nároku na lůžko a stravu), dítě 3–14,9 let na přistýlce za 150 Kč/noc. Starší osoby hradí cenu jako za dospělou osobu. Pěkný den

Marie Vomelová

Dobrý den,
prosím o informaci, zda máte volný dvoulůžkový pokoj v termínu od 2.7. – 5.7.2018
 Děkuji

Jitka Hofmanova

Dobrý den, máte volný dvoulůžkový pokoj v termínu 5.-7.7.? Děkuji.

Jana Mrázková

Dobrý večer, chtěla bych se u Vás ubytovat v termínu od 22.-24.6.2018, máte, prosím, volný 2-lůžkový pokoj, ale s oddělenými postelemi? Děkuji Mrázková.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru