Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Prohlídka hradu Svojanov pro jednoho, dva či celou rodinu

4,7 / 5 Hrad Svojanov Svojanov  (mapa) 160 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Martinková Karola

Dobrý den, nevlastním žádné motorové vozidlo. Dostanu se k Vám i jinak? Jsem již v důchodu . Díky za odpověď.

Hrad Svojanov

Dobrý den, jezdí k nám i hosté, kteří nemají vlastní auto. Využívají vlaková a autobusová spojení.

Hrad Svojanov

Dobrý den, ve Svojanově zastavují přímé autobusové linky z Brna, Letovic, Svitav a Poličky. Od autobusové zastávky ke hradu je cca 500 m stoupání. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Šárka

Dobrý den,pokud si zaplatím na slevomatu dva vstupy pro dva tzn.2× 129,.Kč
tak můžeme jít na oba okruhy A i B rozumím tomu dobře? Děkuji za odpověď.

Hrad Svojanov

Dobrý den. Ano, je to tak.

Michal Marek

Dobrý den, mohu si přikoupit druhou prohlídku na stejný termín, když už mám se Slevomatu koupený pobyt s prohlídkou.

Hrad Svojanov

Dobrý den, pokud máte poukaz ze Slevomatu s dvěma volnými vstupy na jeden z hradním prohlídkových okruhů, pak si na místě, tedy u nás na hradě, samozřejmě můžete dokoupit i prohlídku druhého okruhu. Květa Korbářová, Hrad Svojanov

Milada Nikolová

Dobrý den,chtěla bych jet dnes 5.7
18 na hrad Svojanov ale nevím provozní dobu?

Hrad Svojanov

Dobrý den, omlouváme se za pozdní odpověď. Provozní doba hradu Svojanov je o letních prázdninách od 9:00 do 18:00 hod., poslední prohlídka vychází v 17:30.
Těšíme se na Vaši návštěvu.

Zdena

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat od kolika let se platí za dítě? A jaký je časový harmonogram prohlídek. Děkuji.

Hrad Svojanov

Dobrý den,
děti u nás platí od šesti let, mladší mají vstup zdarma. Během dne se střídají dva prohlídkové okruhy s průvodcem, první prohlídka začíná v 9:30, poslední v 17:30. Přesné časy začátků prohlídek v průběhu dne se odvíjejí od zájmu návštěvníků, nejčastěji jsou však prohlídky vypisovány v hodinových odstupech.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru