Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Mokrá manikúra včetně lakování Shellacem pro krásné ruce

4,7 / 5 Salón Xenie Praha - Michle  (mapa) 19 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
klient

Pokud prodáváte Gel laky, tak je nemůžete vydávat za Shellac. Shellac je pouze jeden a to CND. Jsem zklamaná, je to klamavá reklama, inzerujete něco, co vlastně vůbec nemáte, nebo tomu nerozumíte. Pokud prodáváte Gel lak napište si do nabídky „Gel lak“. Toto opravdu není férové.

Salón Xenie

Priste napisu a dekuji za ponauceni

klientka

Dobrý den, jedná se o Shellac CND s patentovanou technologií ?

Salón Xenie

Dobry den,jedna se o znacku pnbprofessional nail boutique

Simona

Dobrý den, omlouvám se, jsem na tom s časem na štíru, proto jsem posílala tento velmi konkrétní dotaz. Odstín se jmenuje přímo „Sparkling Grapefruit“, ješte jsem vám ho poslala vizuelně. Stačí když se podíváte mezi lahvičkami a odpovíte mi… :-)

Simona

… popsala jsem Vám ho ještě vizuelně. Tedy pokud máte originální Shellac, ten pravý, nemělo by být problém se podívat…

Salón Xenie

Rozumim,,nemam takovy,,,pracuji se znackou pnb,,jsou to gel laky

Simona

Dobrý den, máte odstín Shellacu „Sparkling Grapefruit“? Je to svetle růžový, třpytivý. Děkuji.

Salón Xenie

Dobry den,bylo by nejlepsi kdybyste se stavila a podivala co mam,,,jsou to ruzne odstiny atd,,,zavolejte a domluvime se

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru