Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Fotokniha s kroužkovou vazbou

4,8 / 5 MCLAB Modřice  (mapa) 502 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Dagmar Kameníková

Dobrý den, chtěla bych nechat vytvořit 17 fotoknih s 24-mi stranami. Kolik voucherů mám objednat a jaká bude celkou cena? Děkuji za odpověď. Dagmar Kameníková

Computer MCL Brno

Dobrý den . Muzete si koupit vouchery na 2 knihy a pak jeden na jednu, nebo si udělejte knih 18.

Lenka

Dobry den chtela bych se zeptat na knizku se 24 stranami kolik se tam vejde fotek . Dekuji

Computer MCL Brno

Dobrý den. To záleží na vás. Nemáte žádná omezení.

Jana Sedláčková

Dobrý den, měla bych zájem o 5 kusů knih, musím koupit 5 voucherů. Děkuji předem za odpověď.

Slevomat.cz

Ano, můžete si jich koupit klidně i pět :-)

Klára Součková

Dobrý den, objednala jsem 5 fotoknih, ale na email mi neprisly platební údaje :-).

Computer MCL Brno

Dobrý den. Ty chodí až po dokončení zakázky. ( Nevíme, zda jich nepošle několik) Berousek

Tedy pokud to neni otazka na vouchery. To je pak na Slevomat.

Klára Vacková

Dobrý den,
rádi bychom nechali udělat fotoknihu pro naše malé i velké tanečníky, jako památku na naši taneční skupinu. Knihu by dostal každý tanečník – tanečníků je cca 65.
Zajímá mě, zda by bylo možné danou nabídku uplatnit pro každou knihu na tanečníka, čili 65 knih a každá by byla za tu zvýhodněnou cenu.

Předem moc děkuji za zprávu,
Hezký zbytek dne,
Klára Vacková

Computer MCL Brno

Určitě ano. Berousek

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru