Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dámské sportovní 3/4 legíny značky Novia: zelená, žlutá a oranžová

2,3 / 5 NOVIA 253 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Zuzana Průšová

Dobrý den chtěla jsem se zeptat. Poslala jsem vám pladbu ale místo 217 Kč jsem vám poslala 215 Kč. Mám dávat znova ten stejny příkaz k úhradě? Děkuji Průšová

NOVIA

Dobrý den Zuzano, co se týče plateb, tak ty chodí přímo do Slevomatu. Tudíž tato otázka je spíše pro ně.
Přepošleme Váš dotaz. Hezký den, Novia.

Jíťa

Dobrý den – paní Monice tedy nedoporučujete ani největší velikost? Ptám se, protože mám podobnou velikost (v pase přes 90cm). Děkuji za jasnou odpověď ☺

NOVIA

Dobrý den Jitko, chceme být seriózní a raději nedoporučujme velikosti, které by potom neseděli.
Hezký den, Novia

Eliška Bláhová

Dobrý den, poštovné zdarma je nad 500 i pro nákup pouze na slevomatu? Předem děkuji za odpověď.

NOVIA

Dobrý den Eliško, tato akce, poštovné nad 500Kč zdarma, platí pouze pro Slevomat. Hezký den, Novia

Michaela

Dobrý den,

jakou velikost si mám koupit, když mám v pase 80 cm a přes boky 93 cm? V pase možná časem trochu zhubnu. Michaela

NOVIA

Dobrý den Michaelo, doporučujeme vybrat prostřední velikost, aby jste měla jistotu, že Vám budou pohodlné.
Hezký den, Team Novia

Jana Hönigschmiedová

Dobrý den
Jaká velikost se mě týká, když mám pas 89 cm,boky 106cm
Děkuji Jana

NOVIA

Dobrý den Jano,
doporučujeme největší velikost, aby Vám co nejlépe seděli.
Hezký den,
Team Novia

Monika Pištínková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, o kolik cm se asi natáhne pas? Jakou velikost si mohu koupit? Přes pas mám 87cm a přes boky 115 cm. Děkuji za odpověď
 Monika

NOVIA

Dobrý den Moniko,
zkoušeli jsme největší velikost a roztažnost přes boky je 108cm, přes pas 92cm.
Přeji hezký den
Team Novia

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru