Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dámské letní šaty Alpine Pro

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Dita

Dobrý den, prosím o přeměření délky šatů ve velikosti S.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Dito,

délka šatů ve velikosti S je 70,5 cm od podpaží.

Přeji Vám hezký den. Petra

Dita

Dobrý den, budete mít ty černofialové velikost M?

Slevomat.cz

Hezký den, Dito, ty jsou bohužel momentálně vyprodané :( O dodatečném naskladnění nemám v tuto chvíli bohužel žádné informace. Hezký den, Lucka :)

Jana

Dobrý den, šaty neodpovídají velikostem v tabulce, objednala jsem L (podle tabulky a i běžně kupuji velikost L) a odstávají mi švy ( a to hodně!) nad podprsenkou směrem k pažím. Byla jsem v prodejně v Brně, vyzkoušela jsem si tam tyto šaty a zjistila, že i když mám podle rozměrů v tabulce mít velikost L sedí mi velikost S. Nedá se vyměnit zboží někde v Brně? Proč bych měla mít výdaje za poštovné a něco balit, když to není moje chyba, ale rozměrové tabulky. Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, mrzí nás pokud nebyla objednávka podle Vašich představ. V tomto případě je potřeba se domluvit nejdříve s prodejcem na dalším postupu na kontaktech objednavky@k-sporting.cz nebo +420 777 300 7­31. Pěkný den

Gabča

Dobrý den,prosím o přeměření-délka,prsa,boky u velikosti L/XL a XXL.
Moc děkuji.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Gabčo,

zasílám rozměry.
Velikost L: délka – 77 cm, šířka přes prsa – 45 cm, šířka přes boky – 56,5 cm.
Velikost XL: délka – 80 cm, šířka přes prsa – 47 cm, šířka přes boky – 58 cm.
Velikost XXL: délka – 86 cm, šířka přes prsa – 52 cm, šířka přes boky – 62 cm.

Přeji Vám hezký den. Petra

Evík

Děkuji za odpověď, poprosím o přeměření velikostí M a L. Díky :)

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Evíku,

délka šatů i s ramínky ve velikosti M je 93 cm, velikost L – 97 cm. Délka bez ramínek: M – 73 cm, L – 75 cm.

Přeji Vám hezký den. Petra

Evík

Dobrý den,
poprosím o celkovou délku šatů a také jsem se chtěla zeptat, jestli nemáte k dispozici fotku šatů zezadu?
Předem moc děkuji za odpověď :)

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Evíku,

délku šatů Vám přeměřím, jen prosím jakou velikost si přejete změřit. Co se týče fotky zezadu, naleznete je na našich stránkách: https://www.ksporting.cz/damske-saty-alpine-pro-perena-2-detail

Přeji Vám hezký den. Petra

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru