Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Výlet na Orlí hnízdo, k jezeru Königssee a do solného dolu Berchtesgaden

4,4 / 5 CK Jukej Alpy - Německo 82 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Pavlína Tonarová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak je Výlet na Orlí hnízdo, k jezeru Königssee a do solného dolu Berchtesgaden fyzicky náročný. S Vaší cest. kanceláří jezdíme s manželem rádi a proto bych chtěla vzít i rodiče, ale z důvodu fyzických omezení se potřebuji ujistit jestli to zvládnou. Vím, že k Orlímu hnízdu nás vyveze autobus a pak výtah až na horu jestli se nepletu, jde mi spíše o zbytek zájezdu.
Předem děkuji za Vaší odpověď
 PT

CK Jukej

Dobrý den, na zájezdu nejsou žádné náročné výstupy. Děkujeme za zájem!

Antonín Matějka

proč nemáte údaje o nástupním místu, časy odjezdu a pod. hned v nabídce?

CK Jukej

Dobrý den, všechny informace jsou uvedeny na webových stránkách CK.
https://www.jukej.cz/products/a2-6-2018-np-berchtesgaden-a-orli-hnizdo/
Děkujeme za zájem. Ck Jukej

Jitka Křížová

Dobry den mate volne vouchery i pro 2osoby? Omlouvám se asi jsem to nespravne pochopila prosim o upresneni. Jestli ve stejnem datu muzu zakoupit dva vouchery za 1800 kc? Dekuji j

CK Jukej

Dobrý den, ano – pro dvě osoby prosím zakupte dva vouchery ve stejném termínu. Děkujeme za zájem!

Martin

Dobrý den, informace jsem našel po rozkliknuti nabídky.

CK Jukej

Díky..... CK Jukej

Martin

Dobrý den, v kolík hodin je odjezd a příjezd zpět do ČR? Platí děti stejnou cenu jako dospěli. Děkuji za odpověď.

CK Jukej

Dobrý dne, děkujeme za Váš zájem. Odjezd je z Parhy v 1:00 hoidn, návtaz před půlnocí. Děti platí stejnou cenu místa jako dospělá osoba. Děkujeme. CK JUkej

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru