Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

2 hodiny nepřetržitého relaxu pro dva v moderním wellness centru

4,7 / 5 Sportovní klub Véska Dolany  (mapa) 234 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Linda Doleželová

Dobrý den, zakoupila jsem si večerní relax pro dva, ale nedošel mi žádný email jako potvrzení a vůbec netuším, kde ted najdu nějaký ten voušer k uplatnění, děkuji s pozdravem Doleželová

Slevomat.cz

Dobrý den, Lindo, poslal jsem Vám voucher ještě jednou. Podívejte se také do složky Spam a nebo Hromadné, kam občas e-mail zapadne. Najdete ho také ve svém účtu v sekci Mé nákupy. Pěkný den

hana.ri@centrum.cz

Dobry den bude nabidka i od srpna rada bych vyuzila jako dárek .Již jsme u Vas byli a bylo to super.Dekuji a preji krasny den Ha

Sportovní klub Véska

Dobrý den,
v tuto chvíli nabízíme pouze vouchery na červen a červenec. Je možné, že se něco objeví i v srpnu.

Iveta Schindlerova

Dobrý večer, můžu se zeptat jak dlouho je platný voucher od zaplacení.dekuji Schindlerová

Sportovní klub Véska

Dobrý den, platnost voucheru je vždy uvedena u jednotlivých nabídek. Platnost vidíte u konkrétní nabídky před zakoupením. Pro více informací kontaktujte recepci hotelu S-port na čísle 585 11 00 11. Děkujeme.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru