Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

1 nebo 2 pizzy v restauraci Vabene a nealkoholický nápoj ke každé z nich

4,6 / 5 Ristorante Vabene Praha - Staré Město  (mapa) 1 831 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Blanka Komišová

Dobrý den, .
chtěla jsem se zeptat, zda je pro uplatnění voucheru nutné jeho vytištění. Nemám ani chytrý telefon, ani tiskárnu – číslo si mohu napsat. Chystáme se se synkem do Prahy a 8.8.2018 se budeme pohybovat v centru Prahy. Je nutná rezervace?
Děkuji předem za odpověď, Komišová

Ristorante Vabene

Vážená paní Blanko,

rezervace je nutná, naopak tisk voucheru ne. Pro rezervaci prosím navštivte rezervační systém restu.cz na našich stránkách www.vabene.cz.

S pozdravem Radek Ježek

Petra

Dobrý den,máte ještě volné místo pro dvě osoby zítra 20.7. po 14hod? Děkuji moc,Petra

Ristorante Vabene

Dobrý den,volné místo v tomto čase ještě máme, pro dokončení rezervace prosím navštivte rezervační systém restu.cz na našich stránkách www.vabene.cz. S pozdravem Roman

Otto Ečer

Dobrý den, máte i nějakou pizzu bezlepkovou? Byl jsem u vás 3× a pokaždé jsem si pochutnat a to od pizzy, těstovin až po saláty.

Ristorante Vabene

Dobrý den,
pokud si budete přát, za příplatek vám v restauraci připravíme pizzu z bezlepkového těsta – doplatek je 65 Kč
S pozdravem Roman

Kocmich Luboš

Dobrý den.
Tento čtvrtek,tj 5.7. 2018 chci objednat mezi 13–14 hod pizu pro 3 osoby /konzumace v restauraci/. Bude místo ? Kolik zaplatím přez Slevomat ?
Nebo přímo u vás ?
Děkuji za odpověď.

Ristorante Vabene

Vážený pane Luboši,

5.7.2018 je v poledne momentálně rezervace možná, pro zjištění aktuálního stavu navštivte rezervační portál www.restu.cz.
Via slevomat zaplatíte za 3 pizzy a 3 nealko nápoje 388,– Kč. Což je cca polovina ceny jenž by jste uhradil přímo u nás.

S pozdravem, Radek

Katka

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jaký je příplatek za odnos s sebou. Předem děkuji

Ristorante Vabene

Dobrý den,
za pizza box účtujeme 10,– kč. S pozdravem Roman

Jarošová

Dobrý den,
chci se zeptat, zda by opravdu nebylo možné posezení ve venkovních prostorách, konkrétně v úterý 3.7. kolem 12 h?
Minule jsme s manželem seděli venku, protože jsme kuřáci a bylo velmi hezky, tak to bylo pro nás lepší.
Chtěli bychom k Vám přijít na oběd v den manželových narozenin.
Jarošová

Ristorante Vabene

Dobrý den, jestliže jste minule seděli venku, myslím , že tentokrát to bude možné také. Při příchodu se prosím domluvte s personálem.
díky Meixner

Lucie

Dobry den,
Je Vase zahradka kuracka ci nekuracka?
Lze spojit stoly pro vice osob?
Dekuji,Lucie

Ristorante Vabene

Dobrý den, zahrádka je kuřácká a spojit stoly částečně lze. Rezervace je ale možná pouze do vnitřních prostor restaurace . S pozdravem Roman Meixner

Pavlína

Dobrý den, je možné vzít sebou do restaurace malého bezproblémového psíka? Děkuji za odpověď.

Ristorante Vabene

Dobrý den, ano pejsci jsou vítáni.

S pozdravem, Radek Ježek Vabeme

Karla

Dobrý den,
pokud přijdeme na zakoupený voucher pro 2 i se synem, je to problém? Děkuji

Ristorante Vabene

Dobrý den, samozřejmě to není problém, rádi přivítáme i syna. Roman Vabene

BP

Dobrý den, voucher tedy lze čerpat i na Toma Natura – aqua /gassata, naturale/ 0,3 l či Korunní 0,33l?

Ristorante Vabene

Dobrý den, ano na voucher lze čerpat i výše uvedené nápoje. S pozdravem, Radek Ježek

Blanka

Dobrý den,
dočetla jsem se, že je možné doplatit za bezlepkový korpus. Korpus je vlastní výroby nebo je použit polotovar?
Děkuji za odpověď.

Ristorante Vabene

Dobrý den,
korpus nám dodává firma Rovereto a mohu doporučit.
S pozdravem Roman Meixner

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru