Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

PARAolej – superpotravina z Amazonie, zdravá pro celé tělo: 250 nebo 500 ml

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Karolina Holubova

Dobrý den. Pokud si koupím voucher, do kdy si musím olej vyzvednout? Děkuji.

SEANERGY spol. s r.o.

Dobry den, Karolino, olej si muzete vyzvednout kdykoliv. Neni problem, pokud si ho vyzvednete az za delsi dobu. Dekuji, Ondrej

Patricie

Dorbý den, nevidím nikde na stránce dokdy akce platí, poradte prosím děkuji

Slevomat.cz

Hezký den, Patrície. Konec akce závisí na mnoha okolnostech. Jedno je ale jisté. Jakmile se bude blížit časový konec, uvidíte to u nadpisu nejméně 2 dny předem. Pokud bude zbývat posledních pár kusů do vyprodání, tak na to opět v nabídce červeně upozorníme. :) Zdraví Janča

Ivo Hrazdira

Olej jsem objednal k doručení na Zásilkovnu.
Dal bych ale přednost osobnímu odběru v Revoluční nebo Štefánikově ulici. Tuto možnost odběru jsem přehlédl, asi tím, že jsem se díval na hokej.
Nebo mi poraďte, jak objednávku zrušit…asi tím, že ji nezaplatím.
Děkuji Ivo

SEANERGY spol. s r.o.

Dobrý den, Ivo, obraťte se prosím na zákaznickou podporu. Oni Vám stávající objednávku zruší a pak budete moci zadat novou s osobním odběrem. Děkuji, Ondřej

Milena

Dobrý den, je možno sloučit objednávky ze dvou účtů do jedné zásilky na jednu adresu s tím, že tato bude placena s dopravou a z druhého účtu nastavíme osobní odběr?
 Děkuji

SEANERGY spol. s r.o.

Dobrý den, Mileno, s tímto Vám bohužel nedokáži pomoci. Obraťte se prosím na zákaznickou podporu. Děkuji, Ondřej

Eva

Dobry den,
ma paraolej nejakou silnou specifickou vuni? dekuji.

SEANERGY spol. s r.o.

Dobrý den, Evo, PARAolej příjemně voní po para ořeších. Jeho vůně je specifická ale nijak vtíravá. I proto doporučujeme olej nejen na slaná ale i sladká jídla a do smoothie. Pokud olej rozetřete na pleť, pokožka pak hezky voní po oříšku. Děkuji, Ondřej

dal

Diky, to je super, ze do nabidky dopravy slevomat ten osobni odber ihned dodal. Rad bych koupil ten olej okamzite – ale od Po 14. do 30.5. jedu na sluzebni cestu. Nevadi, kdyz koupim okamzite,. ale vyzvednu az 30.5.? Diky moc.

SEANERGY spol. s r.o.

Dobrý den, Dale, vůbec nevadí. Olej Vám předáme, jak se Vám to bude hodit. Děkuji, Ondřej

dal

Dobry den, pridavam se k Eve, taky bych mel zajem o nakup pri osobnim odberu na Stefanikove ulici.

Ale varuji, NEBUDE TO LEGRACE. Minuly Ct jsem chtel koupit bioprotein od firmy v Praze, oni mi nabidli osobni odber v prodejne – ale Slevomat nemel v nabidce „osobni odber zdarma“. Pozadal jsem tedy o doplneni teto moznosti, abych mohl voucher koupit a na prodejne si vyzvednout, jak mi firma nabidla – uz 8 dni „SE TO RESI“ – a zatim nic. Tak drzim palce, v pripade doplneni osobniho odberu v Praze rad taky koupim.

SEANERGY spol. s r.o.

Dobrý den, Dale, v tuto chvíli je již možné osobní převzetí v Praze buď u Náměstí Republiky v Revoluční 10 (tramvajová zastávka Dlouhá třída) nebo na Smíchově v ulici Štefánikova 26 (tramvajová zastávka Arbesovo náměstí). Před vyzvednutím se s Vámi telefonicky domluvíme, abychom zajistili předání Vašeho oleje bez čekání. Děkuji, Ondřej

Eva Reinsteinová

Mohu si objednané zboží vyzvednout osobně na adrese Štefánikova 26?
Jedná se o PARAolej z Amazonie 500 ml. Děkuji

SEANERGY spol. s r.o.

Dobry den, Evo, tato moznost odberu bude mozna od zitrka, 11.kvetna. Dekuji, Ondrej

SEANERGY spol. s r.o.

Dobrý den, Evo, v tuto chvíli je již možné osobní převzetí v Praze buď u Náměstí Republiky v Revoluční 10 (tramvajová zastávka Dlouhá třída) nebo na Smíchově v ulici Štefánikova 26 (tramvajová zastávka Arbesovo náměstí). Před vyzvednutím se s Vámi telefonicky domluvíme, abychom zajistili předání Vašeho oleje bez čekání. Děkuji, Ondřej

Jan Pták

Dobrý den, pokud znáte tuto skutečnost, prosím o informaci jaký objem para oleje odpovídá cca 10 dkg para ořechů. Para ořechy také snižují hladinu celkového a LDL cholesterolu s doporučují se konzumovat pacientům s hypercholes­terolémií v dávce 2 ořechy denně.

SEANERGY spol. s r.o.

Dobrý večer, Jane, někteří výživoví odborníci doporučují 2 para ořechy denně kvůli vysokému obsahu selenu. Jedná se ale o maximální obsah, protože konkrétní zastoupení selenu v ořechu závisí na složení půdy, která je v každé části Amazonie jiná. Při lisování za studena se dostane do oleje pouze část selenu obsaženého v para ořechu. Při každodenní konzumaci paraořechového oleje tedy nehrozí předávkování selenem, který je pro náš organismus jinak nezbytný. Co se týče vlivu oleje z para ořechu na hypercholeste­rolémii Vám bohužel neumím poradit, obraťte se, prosím, na lékaře nebo výživového odborníka. Děkuji, Ondřej

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru