Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Nejlepší dílo belgických mistrů: Originální čokoládové truffles

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Hana Mandová

A je možné si pralinky vyzvednou i u vás v Praze na prodejně?

Slevomat.cz

Dobrý den, Hano, z předchozích komentářů vyplývá, že tato varianta již možná není. Pěkný den

Slávek

Dobrý den,
chtěl jsem vyzvednout osobně, když to k vám mám pár kroků, ale platit navíc za PPL, nebo Zásilkovnu, se zase nevyplatí mně. Chtěl jsem to jako dárek a musím tedy nakoupit jinde. Škoda.

Belgické čokolády

Dobrý den, můžete zakoupit na e-shopu s osobním odběrem po domluvě.

Hana Mandová

Dobrý den, je možné vyměnit na prodejně za hořkou variantu? Jsem diabetik.

Belgické čokolády

Dobrý den, po domluvě je výměna možná, nicméně ani hořká varianta není určena pro diabetiky. Nyní máme již dovezené pralinky přímo určené pro diabetiky, brzy se objeví na našem e-shopu.

Jaroslav Thun

Dobrý den, rád bych objednal Belgickou čokoládu mix (479,–Kč). Jak v objednávce zadám, že chci doručit zboží přes PPL? Stále se mi nabízí možnoust pouze se Zásilkovnou zdarma. Zároveň bych rád zaplatil převodem z účtu. Prosím o pomoc, jak zadat správně objednávku. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jaroslave, právě jsem si to vyzkoušel a doručení PPL je v nabídce v pořádku, stačí na tuto možnost kliknout :) Na konci objednávky poté vyberete možnost platba převodem. V případě, že byste potřeboval pomoc napište nám na ip.podpora@slevomat.cz a rádi Vám pomůžeme. Pěkný den

Bahamut Lord

Dobrý den,

proč byl zrušen osobní odběr v Praze na adrese „Černobílé centrum | Černá 1705/13“ ?

Belgické čokolády

Dobrý den, osobní odběr je možný přes e-shop, na Slevomatu je to v současnosti pro nás ztráta – máme to zde jako možnost představit lidem svoje produkty, nejsou to výprodeje, snad to pochopíte, že pouze z objednávek ze Slevomatu dovoz do ČR zastavíme, pokud nebudeme mít podporu i přímými objednávkami na www.BelgickeCokolady.cz. Nicméně intenzivně hledáme řešení i pro osobní odběr našich nabídek na Slevomatu, pokud byste znal někoho, kdo by uvítal brigádu, prosím nechť se ozve na info@belgickecokolady.cz. U této akce na Slevomatu jsme dali dopravu zdarma při objednání více (7 nebo 12) kusů. Dušan Swalens

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru