Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zdravý Shake s colostrem: chutná a výživná snídaně se spoustou vitamínů v mžiku

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Děti
Denisa

Dobrý den,
ještě tedy jeden dotaz. Nikde není ani zmínka o příchuti vanilka u varianty Sport. Tu tedy nebudete nabízet přes Slevomat? Děkuji

Zdravý Shake

Je součástí mixu, ale v samostatné nabídce není. Můžete si ji pak objednat přes eshop ve zvýhodněné nabídce.

Denisa

Dobrý den,
objednala jsem 3 porce na zkoušku Zdravý Shake George a 3 porce Zdravý Shake Sport. Obdržela jsem 6 ks z toho jsou 4 vanilkové. Jeden je označený jako Zdravý Shake sport Vanilka, jak je to možné? Ten v nabídce vůbec není, místo něj je uváděný Zdravý Shake sport kakao, který tedy nemám. Ochutnala jsem zatím jen vanilku a je výborná. Děkuji za odpověď Denisa

Zdravý Shake

Dobrý den, vaše objednávka je na Zdravý Shake George 3 porce – ten je vanilkový a má na sáčku napsáno Zdravý Shake bez dalšího názvu. Pak jste si objednala Zdravý Shake Sport 3 porce MIX – mix je kombinace příchutí jejíž součástí je příchuť vanilka. Můžete tak porovnat vanilku George a vanilku Sport. Na sáčku je napsáno Zdravý Shake Sport a uvedená příchuť.
Uvádíme přehled našich příchutí:
George – vanilka (sacharidový)
Sport – vanilka, kakao, jablko/skořice, čoko/pomeranč (proteinový)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru