Nabídku Vrásky pryč: Skinbooster therapy krevní plazmou mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Kvalitní omlazující metoda: Skinbooster therapy vlastní krevní plazmou

4,5 / 5 Body & Face clinique Praha - Chodov  (mapa) 4 prodeje

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Jana

Dobrý den,
mám drobné vrásky nad horním rtem, jaká aplikace je vhodná pro jejich ošetření – plazmaterapie, aplikace botulotoxinu nebo kyseliny hyalorunová?
Děkuji za odpověď. Jana

Body & Face clinique

Dobrý den Jano, velmi těžce se mi radí, pokud konkrétní oblast nemohu zhodnotit osobně. Všechny tři Vámi avizované metody jsou pro vyřešení problému vhodné. Kterou z nich použít hodně záleží na tom, jaký je aktuální současný stav. Rozhodně nejúčinnější je botox, je však nutné posoudit, zda je právě pro vás to této oblasti vůbec vhodný. Kyselina hyaluronová ano ale pouze ve formě dermální výplně, kterou vám mohu nabídnout v ceně 4.990,– Kč. Klasická mezoterapie je na tyto vrásky méně účinná. Plazmaterapie jistě ano, ale je třeba ji nejméně 1–2× zopakovat, vždy s odstupem jednoho měsíce. Děkuji za dotaz a přeji hezký den, Mgr. Pavlína Blažek

Glocklova

Dobry den pred par dny jsem byla na vyplni botoxem kdy muzu podstoupit vypln krevni plazmou? Jeden poukaz mi staci na oblicej?

Body & Face clinique

Dobrý den, doporučuji rozmezí ideálně 14ti dnů po aplikaci botoxu. Na ošetření obličeje Vám jeden poukaz bude postačovat. Plazmaterapii velmi doporučujeme po jednom měsíci zopakovat, aby byly výsledky opravdu dobré a dlouhodobé. Děkuji za dotaz a přeji hezký den, Mgr. Pavlína Blažek

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru