Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Rodinná dovolená na ostrově Hvar: polopenze, bazény a až 2 děti zdarma

4,2 / 5 CK České kormidlo Hvar - Chorvatsko (mapa) 9 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Pavla

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda jsou ještě volné 2 pokoje v termínu od 11.8.-18.8. ( byli bychom 2 rodiny) 1. rodina 2 dospělí a 2 děti ve věku 9 a 5 let – zde jsem pochopila, že obě děti máme zadarmo a koupili bychom jen 2 vouchry. a 2. rodina 2dospělí a 1 dítě ve věku 9 let. ( v případě dětí mají i polopenzi, nebo ta se musí nějak doplatit) Dá se zařídit, že bychom měli pokoje vedle sebe nebo alespoň poblíž?Děkuji

CK České kormidlo

Dobrý den, ano v případě obou rodin stačí zakoupit dva vouchery, děti jsou zdarma a mají také polopenzi. Pokoje na daný termín aktuálně volné jsou. Přeji krásný den.

Anet

Dobrý den, máte volný termín 4.08–12.08 2018 Jaká cena zájezdu pro 2 dospělé osoby a dvě děti 4 a 6 let. Dekuji za odpověď

CK České kormidlo

Dobrý den, ano termín je aktuálně stále volný. V tomto případě byste zakoupili 2 vouchery zde na Slevomatu a obě děti jsou zdarma. Přeji krásný den.

Ingrid Gaziova

Mám dotaz chtěla bych zájezd na ostrov Hvar z polopenzí.jelikož jsem létá nebyla nikde nevýznam jde v ceníku a jaká je cena za dítě 14let.letěla bych ja z dcerou.dekuji

CK České kormidlo

Dobrý den, v tomto případě byste musela zakoupit jednoduše dva vouchery na daný termín za cenu, která je u něj uvedena. Přeji krásný den.

Miloslav Větrovec

dobrý den, mám zakoupeny vouchery na na Hotel Adriatiq, Resort Fontana, na 1. – 8.9.2018, potřebuji zakoupit ještě jeden voucher a v nabídce tento termín již nevidím. Větrovec

Slevomat.cz

Dobrý den, Miloslave, tento termín již nemáme v nabídce. Můžete se pokusit kontaktovat CK a domluvit se na dalším postupu na kontaktech brno@ceskekormidlo.cz,
511 444 355 P­ěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru