Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Pohodový pobyt pro dva se snídaní v Horních Mísečkách uprostřed KRNAP

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,8 / 5
Chata Mísečky Krkonoše (mapa) 53 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jitka

Dobrý den. Máte prosím ještě nějaké termíny o prázdninách? Děkuji za odpověď.

Chata Mísečky

Dobrý den,
ano máme. Zavolejte si na 727 978 707.
S pozdravem
Monika Strychová

Radka Syrová

Dobrý den, jaká by byla cena tedy pro dva dospělé a dvě děti 7 a 14 let? Na tři dny a dvě noci? Moc děkuji. Syrová

Chata Mísečky

Dobrý den,
pro dvê dospělé osoby na dvě noci potřebujete jeden voucher a děti doplatíte na místě v hotovosti.
Ne – čt: voucher za 1 599 Kč, děti za 1 599 Kč, celkem – 3 198 Kč
Pá – ne: voucher za 1 999 Kč, dêti za 1 999 Kč, celkem – 3 998 Kč
S pozdravem
Monika Strychová

Lucie Puršová

Dobrý den chtela jsem se zeptat kolik se doplaci za 2 deti jedno 3 roky druhy 7mesicu s tim ze bysme si dovezly cest.postýlku pro tu mensi a kolik za pejska? a jestli je pejsek s nami na pokoji nebo jestli mate vyhrazene misto :) potom bych se chtela zeptat zda mate volne terminy od 23.7. do 26.7. mela bych zajem o voucher v tydnu. dekuji predem za odpoved

Chata Mísečky

Dobrý den,
termín je prozatím ještě volný.
Za každé dítě do čtyř let doplácíte 100 Kč/ noc bez snídaně.
Pes je také za 100 Kč/ den a bydlel by s vámi na pokoji ( vratná kauce 500 Kč ).
S pozdravem
Monika Strychová

Romana

Dobrý den, jaká je prosím cena za děti? 6 a 7 let. Děkuji, Romana

Chata Mísečky

Dobrý den,
cena pro děti od čtyř let je stejná jako pro dospělou osobu.
S pozdravem
Monika Strychová

Bittnerová Kamila

Dobrý den, měla bych zájem o pobyt ve Vaší horské chatě od 5.7.do 8.7. byli by jsme dva dospělí a dvě děti (5 a 8let). Zajímalo by mě jestli v tomto termínu máte volno a jestli bych mohla uplatnit voucher zakoupený na slevomatu.

Chata Mísečky

Dobrý den,
bohužel, termín je už zcela obsazený.
S pozdravem
Monika Strychová

Jiří Lenfeld

Dobrý den, měl bych zájem o týdenní pobyt na vaší chatě někdy v srpnu nebo v září. Byl bych sám s pejskem. Předpokládám, že bych u vás i večeřel a možná i obědval. Pejsek je fenka zlatého retrívra, velmi přátelská a milující lidi, naprosto bezkonfliktní. Mohli byste nás ubytovat v samostatném pokoji? Rád bych s pejskem chodil na procházky v okolí. Je možné v okolí chodit s pejskem na volno, tedy bez vodítka (pejsek se stále drží jen pár kroků ode mne)?
Snad jsem na nic nezapomněl. Přeji krásný den a těším se na odpověď.
Jiří Lenfeld

Chata Mísečky

Dobrý den,
ano, vše je možné.
Pro více informací zavolejte, prosím, na tel. č. 727 978 707.
S pozdravem
Monika Strychová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru