Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Oldies festival: super pařba na mega akci s hity 90. let pod širým nebem

4,7 / 5 Oldies festival Ostrava - Vítkovice  (mapa) 890 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Zdeňka Cholevová

Dobrý den , když si dnes zakoupím 3 lístky přijde mi voucher ještě dnes?

Slevomat.cz

Dobrý den, Zdeňko, pokud platíte platební kartou, tak se vouchery odesílají během chvíle. Pěkný den

evik

da se tam nekde postavit stan na prespani,nebo si musime najit jiny typ ubytovani?dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Eviku, festival je jednodenní a stanové městečko ani nic podobného v místě nebude zřízeno. Můžete se zkusit spojit ještě s provozovateli akce, jestli je něco v plánu, ale takové informace nemáme. Pěkný den

Pavel Bača

Tak píšete že vstup od 18 hod na lístku tu píšete od 15 a na stránkách nic není psané takže v kolik to začíná a v kolik konci dik

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavlo, všude vidím napsáno od 15 hodin :) Pěkný den

Monika

Dobry den,v patek jsem zaplatila 4× listek na Oldies a dodnes mi neprisel voucher.Dekuji za info.Ondruchova

Slevomat.cz

Dobrý den, Moniko, poslal jsem Vám vouchery ještě jednou. Podívejte se také do složky Spam a nebo Hromadné, kam občas e-mail zapadne. Najdete ho také ve svém účtu v sekci Mé nákupy. Pěkný den

Víta

Dobrý den, potřebují 4 vstupenky jak to mám udělat abych to zaplatil najednou.Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, kliknete na tlačítko Koupit a poté si zvolíte kolik lístků potřebujete :) Pěkný den

Petra Rašková

Dobry den ,dnes jsem objednala listky na Oldies festival.Chtela bych zrusit,listek pro jednoho,ale pro 2 zakoupit.Jde opravit objednavka,pokud neni uhrazena?Dekuji za odpoved

Slevomat.cz

Krásný den, Petro, pokud jste původní objednávku neuhradila, bude automaticky stornována. Stačí tedy vytvořit novou, správnou :-) Pěkný víkend!

Jan Jelinek

Zdravím kde koupím dva lístky na festak 16.6. V Ostravě.

Slevomat.cz

Krásný den, Honzo, zakoupíte je právě zde na stránkách s nabídkou :-) https://www.slevomat.cz/akce/1281224-vstupenky-na-oldies-festival-s-hvezdami-90-let Pěkný víkend!

David Matoušek

Dobry den,chci se zeptat,jo možno zaplatit vstupenku flexi pasem?lDěkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Davide, ano, je to možné. Nabídka se nachází v sekci Zábava, která spadá do benefitů Flexi pasu :) Pěkný den

markykajo

zdravím, voucher je potřeba vytisknout nebo lze načíst z mobilu, díky za info

Oldies festival

zdravím vytisknout.

lenka Šuhajová

Dobrý den,
Musí mít dítě (10let) vstupenku? Samozřejmě v doprovodu rodičů.
Děkuji za odpověď

Oldies festival

Dobrý den nemusí.

Nela

Dobrý den prosím když už mám jeden lístek můžu dokoupit další? Nebo se nějak liší hodinou vstupu? Já mám 15.00h a když jsem koukala na lístky bylo tam napsáno 18.00h tak nevím jak to funguje aby jsme šli všichni společně. Děkuji

Oldies festival

Dobrý den,

vše najdete na oldiesfestival.cz

Vendula Padyšáková

Dobrý den, prosím Vás do kdy je tato akce? Předem děkuji za odpověď. Padyšáková

Oldies festival

Dobrý den, vše najdete na oldiesfestival.cz

Petr Haas

Jakto maji se vstupemZTP/P? Dekuji za odpoved

Oldies festival

Dobrý den, ZTP/P vstupenky nejsou v prodeji.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru