Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Odstranění rozšířených žilek na obličeji nebo jiné části těla

4,0 / 5 Estetické studio Ronia Praha  (mapa) 26 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Lenka Jiránková

Dobrý den odstraňujete téže křečový žilky( pavučinkový)v o­blasti dolních končetin například na litkách, holeni.atd
Kolik by mě to stálo a kolikrát bych měla jít?
Děkuji za odpověď přeji hezký den

Estetické studio Ronia

Dobrý den, Lenko, ano odstraňujeme žilky i v těchto oblastech. Dosažení úplného odstranění se odvíjí od opakování této procedury. Ve většině případů doporučujeme 3–5 pravidelných opakování. Těšíme se na Vaši návštěvu!

JERRY

DOBRÝ DEN, JDOU ODSTRANIT ŽILKY NA NOSE. V ZIMĚ SE MI SMĚJÍ, ŽE TO MÁM OD PITÍ. NA KOLIK TO VYJDE ? DÍKY JERRY

Estetické studio Ronia

Dobrý den, Jerry, ano odstranění žilek možné je, záleží však na počtu opakování této procedury. Většinou doporučujeme 3–5 opakování, pro dosažení požadovaných výsledků. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Kristýna Plewová

Dobrý den, snažím se k vám tři dny dovolat, ale nikdo mi nebere telefon. Jak se mám tedy objednat? Děkuji.

Estetické studio Ronia

Dobrý den, Kristýno, pokud se Vám nedaří k nám dovolat, právě se věnujeme zákazníkům, v tom případě prosím využijte online objednávací formulář, email, nebo zašlete sms a ozveme se Vám zpět, jakmile to bude možné. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši náštěvu!

sestrapestra

Dobrý den, mám rozšířené červené žilky jen na obou očních víčkach, těsně u linie růstu řas – takové místo se, předpokládám, laserem ošetřit nedá – vzhledem k ohrožení zraku. Nebo snad přece jen ano??
Děkuji za odpověď.

Estetické studio Ronia

Dobrý den, bohužel toto místo není možné touto metodou ošetřit, děkujeme ze pochopení. Ronia Clinique

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru