Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Ráj pro velké i malé kluky: Lupen na adrenalinovou Rally a Helicopter Show

4,2 / 5 Rally Show a Helicopter Show Hradec Králové  (mapa) 89 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
MartinHříbal

Dobrý den,pokud jsem tělesně postižený a mám průkaz ZTP,mám nějakou slevu na vstupném?

Rally Show a Helicopter Show

Dobrý den, osoby s průkazem ZTP mají vstup na akci zdarma.

Milan Kodytek

Dobrý den, přijde mě úsměvná jedna věc, a to vjezd na VIP parkoviště. Na VIP parkoviště mě s autem nikdo nepustí, předtím, než získám vstupenku, ale tu získám až u vstupu. To jako že musím někde zaparkovat, dojít si pro vstupenku a poté si dojít zpět pro auto a zaparkovat si na VIP parkovišti? Děkuji za odpověď

Rally Show a Helicopter Show

Dobrý den, u sebe budete mít voucher od slevomatu a tím se na parkoviště dostanete. Až po odparkování dostanete na vyznačené pokladně u hlavního vstupu výměnou za voucher vstupenku.

Lenka

Dobry den, pokud manzelovi koupim vstupenku a pujde s nasim dvouletym synem muzou pak na tribunu oba? Dekuji

Rally Show a Helicopter Show

Dobrý den, děti do 150cm mají vstup na akci zdarma – pokud zakoupíte voucher manželovi, tak syn bude moci na tribunu s ním.

Lenka

Dobrý den, koupím si voucher 2 x abych mohla jít s přítelem a není to nějak na místenky? Děkuji

Rally Show a Helicopter Show

Dobrý den, místa není nutné rezervovat předem – vstupenky, které jsou zde k dispozici jsou omezeny počtem tak, aby byla kapacita „míst“ zaručena.

Didi

Dobrý den, za těch 400 Kč vstupné pouze pro 1 osobu je v ceně vlastně co všechno?A jaký by byl rozdíl kdybychom si vstupenky zakoupili přimo ten den u pokladny.?Děkuji

Rally Show a Helicopter Show

Dobrý den
jak je uvedeno v detailech akce, máte vjezd na vyhrazené parkoviště, vstup do areálu a vstup na speciální divácká místa na tribuně u trati Rally Show pro 1 osobu. Na místě nebude možné vstupenku s možností vyhrazeného parkoviště a diváckého místa na tribuně zakoupit. Děkujeme za pochopení

Roman Vacek

Dobry den po zakoupeni 2 woucheru me neprisel qr kod ani cislo woucheru, pouze mam dvakrat rezervaci, staci to ukazat u vstupu?

Rally Show a Helicopter Show

Dobrý den, všem by měl od Slevomatu dorazit voucher s kodem. Pokud voucher nedorazí, prosím obraťte se na zákaznické oddělení slevomatu. Děkujeme

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru