Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Pobyt ve vyhlášeném hotelu Bouda Máma s wellness, polopenzí a aktivitami

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,7 / 5
Bouda Máma Pec pod Sněžkou (mapa) 19 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Nicol Gottwald

Dobry den, rada bych se u Vas zeptala na moznost ubytovani cele me rodiny. Chceme s pritelem seznamit nase rodiny a pozvat je tak k nam do Krkonos. Jiz jsem jednou u Vas pracovne byla ubytovana a moc se mi u Vas libilo a nyni jsem nasla i zajimavou slevu na Slevomatu. Nicmene potrebovali bychom ubytovat 9 az 12 dospelych osob, 4 deti ve veku od 5 do 13 let a pak meho 7 mesicniho syna. Tj. jeden pokoj pro dve osoby plus batole, jeden pokoj 3 osoby, jeden pokoj 2 osoby, a dva pokoje pro 2 osoby a 2 deti. Radi bychom u Vas byli v terminu od 26.7. do 29.7. {alternativou je 28.6. do 1.7.]. Muzete prosim nabidnout nejakou rozumnou cenu pro tak pocetnou skupinu lidi se snidani, pripadne veceri.

Dekuji pekne

Nicol Gottwald

Slevomat.cz

Dobrý den, Nicol, pro individuální nabídku, prosím, kontaktujte přímo hotel na e-mailu hotel@boudamama.cz nebo telefonním čísle 602 304 989. Pěkný den, Tibor

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru