Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Zájezd do Paříže a Versailles na 1 noc

4,4 / 5 CK Jukej Paříž - Francie (mapa) 57 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Helena Škarydová

Dobrý den, jsou ještě volná místa na poznávací zájezd do Francie ve dnech 21.-24.6.2018?Děkuji

CK Jukej

Dobrý den a děkujeme – ano, na tento termín ještě několik míst máme k dispozici. CK Jukej

Martina L.

Dobrý den,
chci se zeptat, jakým způsobem se hradí příplatek za jednolůžkový pokoj a snídani?
Až následně po zakoupení voucheru převodem na účet? Nebo na místě v hotovostí?
Děkuji za odpověď
 ML

CK Jukej

Dobrý den, až nám zašlete voucher k rezervaci, zašleme Vám informace k doplatku za jednolůžkový pokoj a snídaně až na místě v EUR. Děkujeme za zájem!

Potůček

Dobrý večer, sháním poznávací zájezd do Paříže v termínu od 4.8 nejpozději s návratem do 11.8 pro 4 osoby.

CK Jukej

Dobrý den, bohužel takový termín nenabízíme. Děkujeme za zájem!

Karolina Štekrová

Dobry den. Mohu na zajezd uplatnit prispevek zamestnavatele?(jsem učitel..faktura se pak posila na adresu skoly..ne mě..)Jde to?Dekuji za odpověď

CK Jukej

Dobrý den, pro objednávku na fakturu kontaktujte prosím přímo naši CK na našem mailu. Děkujeme za zájem.

Veronika

prosím najdu někde přesný popis zájezdu? zajímá mne verze se zahradkou Moneta, děkuji. jak to čtu, tak 7mi leté dítě to zvládne v pohodě, že? může mít nějakou slevu? děkuji za Vaší reakci

CK Jukej

Dobrý den, popis zájezdu neleznete na našem webu zde: https://www.jukej.cz/products/a14-17-6-2018-pariz-a-monetovy-zahrady-v-ginevry/ Sedmileté dítě by zájezd mělo zvládnout bez problémů, tato slevová cena je platná pro všechny věkové kategorie. Děkujeme za zájem!

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru