Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Nakopněte svůj metabolismus se zeleným čajem v prášku Matcha tea od Naturwell

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Barbora

Dobrý den,
Chtěla bych objednat více kusů,ale objednávka mne pouští pouze na 1 ks a nechci platit několikrát poštovné. Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Barboro, nabídka byla bohužel již ukončena. V případě, že byste někdy měla problém s objednávkou, kontaktujte zákaznickou podporu na čísle 222 745 354 od pondělí do pátku mezi 8–21 hodin, kde Vám rádi pomůžeme. Pěkný den

Eva

Kdyby jsem chtěla 200 gramů , musím koupit dva kusy balení ? Něco dobrého na imunitu doporučíte ? Děkuji Eva

Greenfit.cz

Dobrý den,

v současné době máme pouze 100g balení, čili v případě potřeby 200g, je potřeba koupit 2 balení. Dobrá zpráva, ale je, že poštovné byste platila pouze 1×, nikoli 2× :-) Co se týče podpory imunity, tak matcha je ideální volba :-)

S pozdravem,
GreenFit.cz

Jája Fuková

Dobrý den, můžete mi prosím sdělit, jakou dobu trvanlivosti čaj má? Děkuji a přeji hezký den.

Greenfit.cz

Dobrý den,

trvanlivost čaje je cca 2 roky.

S pozdravem,
GreenFit.cz

Zuzka Romanová

Dobrý večer, dva vouchery na jedno poštovné, lze? Díky

Slevomat.cz

Dobrý den, Zuzko, pokud myslíte 2 čaje na jedno poštovném, tak ano je to možné. Stačí si dát produkt do košíku a zvolit množství. Pěkný den, Tibor

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru