Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Změří za pár vteřin: Bezkontaktní teploměr s tříletou zárukou

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Radka H.

Dobry den, chtela bych se zeptat, zda je teplomer opravdu presny v mereni telesne teploty. Vim, ze uvadite odchylku 0.2 , coz vetsinou uvadi vsechny pristroje ,ale bohuzel mam zkusenost takovou, ze treba pri jasne horecce , nameril elektronicky teplomer o 1–2C nizsi teplotu nez bezny teplomer… tzn., ze mi ukazoval,.ze jsem bez teploty ,prestoze jsem mela pres 38C :-( Teplomer bych chtela pro miminko a proto mi opravdu zalezi na.tom,aby byl co nejpresnejsi.
Dekuji a preji prijemny den.

Borgy CZ

Dobrý den, Radko,

uvedená odchylka měření je v souladu s testováním přístroje FT90 výrobcem. Uvedu pár příkladů které ovlivňují přesnost měření. 1. tělesná činnost, především zvýšená tvorba potu na čele, požití léků zužujících cévy a podráždění kůže mít negativní vliv na výsledek měření. 2. čelo přip. spánky musí být zbaveny potu a kosmetiky. Dále je měření ovlivněno u každého jedince individuálně v závislosti na látkové výměně. Věk, oblečení, vnější teplota a denní doba. Tělesná teplota u kojenců a malých dětí je vyšší než u dospělých. U dětí jsou vyšší teplotní výkyvy rychlejší a častější.

 Daniel

Lucka

Dobrý den, lze použit teploměr i na měření teploty zvířat? Dekuji

Borgy CZ

Dobrý den, Lucko,

teploměr Beurer FT90 je určený pouze pro měření teploty u lidí.

 Daniel

Šárka Procházková

Dobrý den, prosím, jak se u přístroje mění baterie? Kupovala jsem zde na slevomatu před 2–3 lety, bohužel již nemám návod a nemůžeme se do přístroje nějak dostat.
Děkuji za odpověď

Borgy CZ

Dobrý den, paní Procházková,

do přístroje se dostanete stlačením a tahem zadní části směrem dolů.

 Daniel

Ivana Fischerová

Dobrý den, bylo by možné namluvit v češtině? Děkuji Ivana

Borgy CZ

Dobrý den, paní Fischerová,

teploměr Beurer FT90 nemá žádnou funkci mluveného slova. Vydává pouze zvukové signály.

 Daniel

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru