Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Postavte své tělo na nohy s unikátní léčebnou metodou Neurac

4,4 / 5 Rehabilitace Rašínova Brno  (mapa) 24 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Eva

Na Redcordu jsem cvičil asi před 4mi lety po gynekologické operaci v lázních. Prosím o informaci, zda je pro mne vhodné toto cvičení i nyní, kdy mi po porodu (01/2018) zůstala docela velká diastáza b.s. Děkuji za odpověď. Eva

Rehabilitace Rašínova

Dobrý den, toto cvičení je vhodné i pro Vás. Hezký den, Potůčková

Miroslava

Dobrý den,
pomůžete od bolestí zad v bederní části při lordóze a v bedro-kyčlo-stehenní oblasti?

Rehabilitace Rašínova

Dobrý den. Cvičení v redcordu je vhodné pro jakékoliv bolesti zad i kyčlí.. Potůčková

Lenka

Dobrý den, mám roztroušenou sklerózu. Je v tomto případě takové cvičení vhodné? Děkuji za odpověď.

Rehabilitace Rašínova

Dobrý den, ano toto cvičení je vhodné. Přeji hezký den

Anna

Dobrý den, řeším léčbu achilovek, jednu už mám uzdravenou, ale druhá stále není v pořádku. Jsou tyto služby cílené i na tyto problémy? Má cenu si voucher kupovat?

Děkuji!

Rehabilitace Rašínova

Dobry den, u osetreni achilovy paty je lepsi fyzioterapii zamerit cilene. Redcord Vam spise pomuze zlepsit zretezeni celeho tela, tak aby nedochazelo k pretezovani achilovek. Pokud hledate pouze lokalni terapii je pro vas lepsi zkusit u nas napr. kryoterapii ci ultrazvuk. Hezky den
Hezky den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru