Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dárkový voucher na cokoli z menu indické restaurace v hodnotě 700 Kč

4,6 / 5 Golden Tikka Praha - Nové Město  (mapa) 500 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Radka

Dobrý deň,

mohla by som si jedlo objednať predom a vyzdvihnúť si ho už hotové? Alebo je nutné prísť a objednať si ho osobne. (Rada by som si urobila objednávku z práce, a vyzdvihla hotové cestou domov- bez čakania) Ďakujem

Golden Tikka

Dobrý den, to určitě lze, prosím, objednejte si telefonicky po 16:00, děkujeme.

Jana

Dobrý den,
je možné přijít dnes kolem 15 hod.?

Golden Tikka

Dobrý den,

Bohužel vouchery je možné uplatnit až po 4 h, zkuste do restaurace zavolat a domluvit si termín, děkujeme.

Jana Navrátilová

Dobrý den dnes jsem si vytočila kradity ale po kliknutí KOUPIT- COKOLI Z INDICKE RESTAURACE se mi z ceny nic neodečetlo? Děkuji Jana

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, vidím, že kredity máte stále připsané na účtu. Mohlo se jednat o chvilkovou chybu systému. Zkuste to, prosím, ještě jednou a před výběrem způsobu platby klikněte na Uplatnit kredity. Pěkný den, Tibor

Marcel K

A proc se nevztahuje na napoje? Jak koukam, byla by takova nabidka bezkonkurencni, sko­da.

Marcel K

Dobry den,
nema restaurace problem mit indicke piti? Uz se mi stalo ze prave z indickych jina konkurence nemela jak lassi indicke napoje, tak ani koktejl. Proto se ptam.

Golden Tikka

Dobrý den,

naše restaurace ohledně nápojů problém nemá, nemůžeme mít úplně vše, ale spousta věcí, lze připravit i zde, však máme taky kuchaře přímo z Indie.
Co se týče voucheru, bylo naším zájmem jej připravit především na jídlo, míváme ale i vouchery, které indické pití obsahují, děkujeme.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru