Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Dovolená v Nízkých Tatrách: polopenze a koupele ve venkovní finské kádi

Mimořádné
Mimořádná nabídka, která patří mezi 10 % nejlépe hodnocených na Slevomatu a má dostatečný počet recenzí.
4,8 / 5
Hotel Björnson Jasná*** & Björnson Tree Houses Nízké Tatry - Slovensko (mapa) 25 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Kateřina

Dobrý den, máte prosím volný pokoj s manželskou postelí v termínu 29.4.-1.5 Děkuji

Eko-šport hotel Björnson***

Dobry den,
zial v pozadovanom termine su volne uz len izby 2-lozkove s oddelenymi postelami

Dagmar Asztalošová

Dobrý den,
prosím máte volno v termínu 27.9–30.9.2018 v pokoji s manželskou postelí?
Děkuji a přeji hezký den

Eko-šport hotel Björnson***

Dobry den,
ano kapacity zu zatial volne.

Tomáš

Dobrý den,
chtěl bych zakoupit poukaz na 28.-30.9.2018, což je podle online rezervace možné. Na Vašich stránkách jsem si chtěl ověřit dostupnost typu pokoje (jak je psáno v doporučení) a ukazuje mi to, že není volný žádný pokoj. Můžete mi napsat, zda je na tento termín volno či nikoliv? (Manželská postel)
 Děkuji

Eko-šport hotel Björnson***

Dobry den,
ano, kapacita je vola.

Hana

Dobrý den,
chtěla jsem zakoupit poukaz na červenec. Máte prosím volno, v on-line rezervaci to vypadá, že letní měsíce vůbec nenabízíte.
Děkuji
Romanová

Eko-šport hotel Björnson***

Dobry den,

letne mesiace cervenec a srpen zatial nie su v ponuke.

Dagmar

Dobrý den, mám zájem o zakoupení poukazu, ale nevím, zda je možné ubytování se psem – je třeba toto ověřit předem v hotelu? Děkuji za odpověď

Eko-šport hotel Björnson***

Dobry den,
ano pobyt so psikom je mozny, Poplatok za psa je 5,00€ / noc.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru