Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

2měsíční online kurz o hubnutí a zdravém životním stylu s Petrem Havlíčkem

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Tomáš

Dobry den, chapu dobre, ze voucher musim uplatnit do konce kvetna a nasledne mam rok na to, abych zacal se samotnym kurzem?

Zhubni chytře

Dobrý den, ano chápete to správně, pouze si uložte adresu stránky pro aktivaci kurzu, která Vám naběhne po uplatnění Voucheru ;-)
Přejem krásný den

Michaela

Dobrý den,
chci se zeptat jelikož každý člověk jinak váží a měří atd… Jak je to tedy s gramáží a formou jídelníčku to přeci nemůže být pro všechny stejné?

 Děkuji

Zhubni chytře

Dobrý den, pro více informací můžete napsat na info@zhubnichytre.cz

Přeji krásný den

Hubnik

Podle grafu v nabidce se nikomu z absolventu kurzu nepovedlo zhubnout v intervalech 1–2 kg a 5–6 kg.
Ja bych potreboval zhubnout kolem prave 5–6 kg do optimalni BMI.
Je tento kurz pro mne vhodny?

Zhubni chytře

Dobrý den, náš kurz Vám mohu jen doporučit. Pokud si nejste jistý, napište na info@zhubnichytre.cz, rádi Vám poradí.

Přeji krásný den

Lucka Jaklová

Dobrý den, prosím o upřesnění kategorie do které tato nabídka patří, ráda bych si převedla kredity přes benefity, tak abych zvolila správnou kategorii, děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucko, tato nabídka spadá do kategorie – Zábava a volný čas. Pěkný den, Tibor

Sarka

Dobrý den, mám dotaz pokud p. ing.Havlíček nabízí na videu, pracovní sešity, sešit s recepty, jak to prosím u této nabídky?
Lze to po přihlášení na stránkách např. někde stáhnout a vytisknout ? Děkuji za odpověď

Zhubni chytře

Dobrý den,
ano, tyto materiály jsou ve formátu pdf určené ke stažení a následnému tisku.

Lucie Křížová Suská

Dobrý den, než zakoupíte, doporučuji si pořádně rozmyslet. Já jsem zakoupila za plnou cenu v lednu tohoto roku a jediné, co jsem dostala, byla potvrzená faktura o platbě. Žádný odkaz na kurz, nic. Psala jsem dva emaily, ale odpovědi jsem se doteď nedočkala. Na uvedené telefonní číslo na faktuře se nelze dovolat – nikdo vám ho prostě nezvedne. Získala jsem jen pocit, že je to podvod, nic jiného.

Zhubni chytře

Dobrý den Lucie,
bylo Vám odepsáno na každý Váš email Můžeme poslat kopie). Prosím zkontrolujte si složku SPAM a HROMADNÉ, někdy se stane, že naše emaily spadnou do těchto složek. Je divné i to, že jste se nedovolala, protože telefon máme neustále zapnutý, toto opravdu kontrolujeme. Nic méně se Vám v co nejkratší době ozveme telefonicky.

Mel

Dobrý den, můžete mi prosím vysvětlit jak postupovat po zakoupení voucheru?
Co znamená pojem aktivace? Chtěla bych voucher darovat kamarádce k narozeninám v srpnu. Jak na to? Děkuji

Zhubni chytře

Dobrý den,
jakmile provedete platbu, přijde Vám do emailu potvrzení platby s číslem voucheru, který dle pokynů ověříte. Po tomto ověření se Vám otevře stránka pro aktivaci kurzu Zhubni chytře ( zahájí se online kurz). Pokud chcete kurz darovat, nesmíte tuto aktivaci provést, ale napsat na email info@zhubnichytre.cz Váš požadavek a dohodnou se na dalším postupu.

Martina Sedláčková

Dobrý den.Jsou i v ceně konzultace s p.Havlíčkem?Dě­kuji.Martin

Zhubni chytře

Dobrý den Martino,
konzultace s panem Havlíčkem v ceně nejsou. Ale celým kurzem Vás Petr Havlíček bude provázet formou motivačních videí a video přednášek. A samozřejmě v případě dotazů můžete kontaktovat naší zákaznickou podporu ;-)

Lenka

Dobry den,
pakliže se stravuji napřiklad bezlepkově , budou rady zohledněny k tomuto faktu , nebo dostanu „univerzani soubor rad“ , které si pak budu muset přefiltrovat na „bezlepek“ ?
Děkuji Lenka

Zhubni chytře

Dobrý den Lenko,
kurz Zhubni chytře je koncipován tak, aby vyhovoval co nejširší zdravé veřejnosti a byl pro ní zároveň cenově dostupný. Ve Vašem případě bude vhodné kontaktovat přímo Centrum Petra Havlíčka nebo jiného výživového poradce, který Vám sestaví jídelníček na míru s ohledem na Váš zdravotní stav.
Děkujeme za pochopení

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru