Nabídku Nové tetování s motivem podle vlastního výběru mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Nové tetování s motivem podle výběru: vlastní nebo z katalogu

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Ivana

Dobry den, voucher bych chtela pouzit jako darek pro pritele, slo by nejak poukaz zaslat nebo vyzvednout? V nějaké darkove forme? Nemam si ted jak vytisknout dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivano, můžete se k nám stavit na adresu Butterfly – přízemí, budova B
Pernerova 691/42
Praha 8 – Karlín
Po–Pá 10–18 (mimo svátky)
nebo si jej dárkově zaslat na Vaši adresu při vytváření objednávky. Pěkný den, Tibor

Květa Květa

Dobrý den,

mám dotaz k tetování obočí – jak by se pohybovalo cenově? Tetujete jej také a šlo by tm.hnědou barvou? Děkuji Květa

Tetování ve studiu Poco Loco 15X15

Dobrý den, permanentní make up neposkytujeme. Děláme pouze klasické tetování. Děkujeme za pochopení.

Hanka

Dobrý den mám jizvu po abdominoplastice 5 let od kyčle ke kycly uděláte mi tetování i prez Jizvu 50×5 cm? Prosím cenu Děkuji hanka

Tetování ve studiu Poco Loco 15X15

Dobrý den, ve vašem případě bych raději viděl jizvu osobně a poté bychom rozhodli jak pokračovat. Napište nám prosim email pro rychlejší domluvu. Děkujeme Poco Loco Tattoo

Jan Švéda

Dobrý den mohl bych si vybrat svůj
obrázek? Chtěl bych konkrétně nějakou pěknou rybu. Předem děkuji za Vaši odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jane, určitě si můžete vybrat svůj obrázek a společně s tatérem proberete nejlepší varianty, rád Vám poradí. Pěkný den, Tibor

Kateřina

Dobrý den, zeptám se, dají se sloučit třeba dva poukazy? Chtěli bychom koupit tatínkovi k narozeninám. Chtěl by néco většího. Děkuji za odpověď.

Tetování ve studiu Poco Loco 15X15

Dobrý den,

bohužel dva vouchery se sloučit nedají.
Pro větší tattoo slouží voucher pouze jako sleva.

Děkujeme za pochopení.
 PL

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru