Nabídku Exkluzivní rumy Contadora z karibské Panamy mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Rumy Contadora: Exkluzivní 10- a 15leté rumy z Panamy – srdce Karibiku

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Lukáš Volný

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli bude ještě contador 15oy s dřevěným boxem dekuji

Interdrinks

Dobry den
Boxy jsou objednané, ale nevíme dne ani minuty, kdy dorazí.

Takže než se tak stane, máme aspoň holé lahve..
Děkuji Přehnal T.

Renata

Dobrý den, chci se zeptat, zda je některý z nabízených rumů „sladký“ např. jako kubánský Legendario. Děkuji za odpověď.

Interdrinks

Dobrý den
do sladka jsou laděné Contadory, a samozřejmě Contadora ELEXIR – liquer, ma vice jak 35 g cukru na1 l – hodně slaké chuti za málo peněz :-)
Děkuji Přehnal

Lucie

Dobrý den, chtěla bych se zeptat – k láhvi: Contadora 12yo Rum, 40 %, 0,7 l – není dodána jutová taška? Láhev je pouze samostatná? Je případně možnost jutovou tašku dokoupit? Děkuji :)

Interdrinks

Dobrý den
Bohužel to takto dodává výrobce, takže by taška zase chyběla jinde.
Můžete ale vybrat třeba tu 10Y, která je takto balená.
Děkuji Přehnal

Lenka Chalabalová

Dobrý den, objednala jsem jednu láhev s možností vyzvednutí na prodejně. Bohužel se z čas. důvodů nemůžu na prodejnu dostavit. Chtěla bych tedy využít dodání na Zasilkovnu. Jak mám tedy dále postupovat, abych mohla už k zaplacenemu voucheru doplatit a objednat toto doručení? Děkuji

Interdrinks

Dobry den
Neumim na to odpovědět, pokud nemuzete dodrzet to, co jste objednala, tak bych objednavku asi stornoval a udelal pripadne znovu, ale skutecne nevim, je to otázka pro Slevomat.

dekuji Prehnal

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru