Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Řidičem nebo spolujezdcem ve Ford Mustang GT 5.0 rv. 2017 – až na 24 hodin

4,8 / 5 Rozjeďteto.cz Praha 5, Jeremiášova 947/16 (mapa) 98 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Pavel Vlkovič

Dobrý den ještě jednou – chci se ještě zeptat, zda není možná varianta 12 hodin, protože mám o auto „v noci na ulici“ fakt strach (i když je pojištěné, ale pořád mám spoluúčast). Děkuji. Pavel V.

Rozjeďteto.cz

Dobrý den ješte jednou, pronájem na kratší dobu je možný, prosím kontaktujte nás na email info@rozjedteto.cz. Hezký den

Pavel V.

Dobrý den, je dán limit ujetých km, případně jak je zpoplatněno jeho překročení ?
 Děkuji

Rozjeďteto.cz

Dobrý den,
při pronájmu na 24 hodin je počet km omezen na 300 km, každý další započatý km za poplatek 10 Kč/km.

Martin Šmíd

Dobrý den, mám pár dotazů. Zajímalo by mě čistě ze zvědavosti proč se nemůže používat řazení pod volantem, neboli možnost manuálního řazení? Kupodivu jsem ve smlouvě (podmínkách) nenašel nic o změně jízdních režimů (tz.:Normal, Sport+, Track a Snow/Wet.) Dále mi zde na slevomatu chybí nabýdka půjčení za zvíhodněnou cenu na 48h (2dny), tak by mě zajímalo zda takovou nabídku chystáte třeba do budoucnosti? Poslední dotaz je zda je možné do smlouvy zakotvit dva řidiče (mě a mou přítelkyni), aby si táké mohla auto v době půjčení vyzkoušet, pokud je to možné tak zda je to nějak zpoplatněné..

S pozdravem Martin ŠMÍD

Rozjeďteto.cz

Dobrý den, pane Šmíde, sekvenční řazení je zakázáno především z bezpečnostních důvodů. Mnoho řidičů nemá dostatečné, často žádné, zkušenosti s automatickou převodovkou. Při nesprávném používání by mohlo dojít k nehodě nebo poškození vozu. Pro Vaši jízdu budou k dispozici režimy Normal, Sport+, Sníh/mokro. V tuto chvíli neplánujeme na tomto portále nabízet jiné časové intervaly. Každý další řidič je zpoplatněn 500,–Kč.

Denisa

Dobry večer mela bych zájem o jízdu v mustangu :) bylo by to pro mého tatínka k padesatym narozeninám chci se zeptat jak to funguje narozeniny slaví 1 června a me by zajímalo jestli by by bylo možné objednat tento dárek na nějaký víkend :) předem děkuji za zpětnou vazbu .

Rozjeďteto.cz

Dobrý večer,
objednávku lze uskutečnit i na víkend. Prosíme kontaktujte nás prostřednictvím emailu, na jaký termín byste si rezervaci představovala.

Ljubomír Somerský

Tak toto bolo fantastické!!! Nadupaná kráska bola moja a celý víkend a ohromne som si to užil. Bolo ma naozaj veľa počuť po celej dedine a frajerky sa len otáčali… :D bomba!
Ďakujem vela,
 Ľubo

Rozjeďteto.cz

Dobrý den, jsme moc rádi, že jste si jízdu naším vozem užil :)

Petr

kolik minut musim ject aby jsme zajeli do Berouna dekuju

Rozjeďteto.cz

Dobrý den,
jízdy probíhají na námi sestaveném okruhu, pokud chcete individuální trasu, ozvěte se nám do našeho emailu info@rozjedteto.cz, jízdu tam a zpět odhadujeme zhruba na 60 minut.

Petr

dobrý den nebyl by problém zajec do Berouna?dekuji a muzu vzit někoho sebou do zadu?

Rozjeďteto.cz

Dobrý den,
jízdy v délce do 30 min probíhají pouze v Praze. Spolujezdce si samozřejmě vzít můžete.

Honza Surmaj

Dobrý den chci se zeptat ta varianta 24 h znamená že přijedu zaplatím a kráska bude moje jakoby na celej den

Rozjeďteto.cz

Dobrý den,
ano, zaplatíte a tenhle krasavec bude na celý den Váš.
V případě nájmu na 24 hodin ještě skládáte kauci ve výši 20 000,–

Ljubomír Somerský

Pekný deň,
ďakujem vela za vaša odpovede.
Idem sa teda zviesť!!! Naozaj sa nemôžem dočkať až ma v tejto nadupanej káre uvidia a počuju chalanovia… :)

 Ľubo

Rozjeďteto.cz

Dobrý den, budeme se na Vás těšit :-)

Ljubomír Somerský

Pekny deň,
spýtam sa, je v ponuke aj silnejší kubatúra vôzu? Alebo je toto najsilnejší potenciálny sila?
Chcel by som bol ako vodič s týmto vozidlom "kráľ "cesty.

ďakujem,
 Ľubo

Rozjeďteto.cz

Dobrý den, náš Ford Mustang je vybaven nejsilnějším motorem na evropském trhu. Věříme, že se jako král cítit budete.

Alena

Dobrý den, jezdí se v běžném provozu, tedy podle předpisů nebo i okruh? Děkuji za odpověď, Alena

Rozjeďteto.cz

Dobrý den,
jízdy probíhají na námi sestaveném okruhu v běžném provozu, abyste si auto užili jak to jen jde. Záleží na Vás jak pojedete, nevíme kolik bodů Vám zbývá :-), ale doporučujeme jezdit podle předpisů.

Jaroslav

Dobrý den,
v jakých hodinách se jezdí? Jezdíte i ve svátky?

Rozjeďteto.cz

Dobrý den,
Termíny se snažíme vybírat dle přání zákazníků a to v časech nejmenšího provozu, tj. pracovní dny k večeru.
Svátky ani víkendy pro nás nejsou problém.

Deniska

Dobry večer , rada bych věděla co to znamená to havarijní pojištění pro jednoho 10% a ten příplatek .

Rozjeďteto.cz

Dobrý večer,
uvedená cena za variantu (15 min –24 hod) se vztahuje na jednu osobu (řidiče).
V ceně varianty je zahrnuta 10% spoluúčast. V případě, že byste chtěla spoluúčast snížit na 5%, nově i na 3%, tak je to možné za příplatek, který zaplatíte na místě před předáním vozu.

Marcel Kropáček

Pěkný den,
lze automobil zapůjčit na svatbu jako svatební vůz?

Děkuji,
 Marcel

Rozjeďteto.cz

Dobrý den,
náš vůz si na svatbu určitě můžete půjčit. Pokud byste měl zájem, kontaktuje nás prosím prostřednictvím emailu info@rozjedteto.cz

Uživatel

Pěkný den,
mohl bych se Vás zeptat na maximální rychlost tohoto krásného auta?
Dále bych se rád zeptal, zda-li je možné vůz využit k programu: „Škola smyku“.

Za Vaše odpovědi předem děkuji.

Rozjeďteto.cz

Dobrý den,
maximální rychlost tohoto krásného auta je 280 km/h :-)
Náš vůz k účelům typu „škola smyku“ nepůjčujeme.

Uživatel

Dobrý den,
uvažuji o využití služby. Je zde možnost půjčit si vůz na delší dobu (prodloužený víkend)? Děkuji za odpověď.

Rozjeďteto.cz

Dobrý den,
na našich stránkách http://rozjedteto.cz/ nabízíme různé možnosti pronájmu. Prodloužený víkend v ceníku nemáme, ale dle Vašich požadavků Vám rádi vystavíme cenovou nabídku – kontaktujte nás na email info@rozjedteto.cz.

Ljubomír Somerský

Dobrý deň,
Naozaj vela parádný voz. Chcel som sa len opýtať, aká je vůz kubatura?

Ľubo z Banskej Bystrice

Ljubomír Somerský

Dobrý deň,
naozaj parádné auto. Chcel som sa len opýtať aká je vůz kubatůra?

Ďakujem vela,
Ľubo z Bánské Bystrice

Rozjeďteto.cz

Dobrý den, Ľubo,
obsah motoru je 4951 ccm, takže se jedná o poctivý pětilitr s výkonem 421 koní :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru