Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Vstupte do světa kouzel: galerie trickartu a optických iluzí Tricklandia

4,7 / 5 Tricklandia Starý Smokovec  (mapa) 326 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Katka Svandova

Dobry den, rezervacie mate po 30 minutach, nikde nie je napisane, ci je treba objednat sa na 2 30 minutove bloky alebo len na jeden.

Dakujem.

Tricklandia

Dobrý deň Katka, stačí sa objednať na 1 čas. S časom stráveným v galérii to nesúvisí.
Pekný deň.
Tím TrickLandia

Jana Ott

Dobrý den omylem jsem zakoupila voucher do triklandie, dalo by se to prosím stornovat? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, zakoupený voucher jsme stornovali a peníze se Vám během několika dní vrátí na účet. Pěkný den

Nikola Horvátová

Dobrý den, ráda bych se zeptala, koupila jsem dve vstupenky do Tricolandu a nepodivala jsem se, ze bohuzel o vikendu neni možnost návštěvy, rada bych to stornovala, slo by to? Platila jsem to kreditama a doplacela kartou 38kc…dekuji za info

Slevomat.cz

Hezký den, Nikolo. Vidím, že už jste stornování voucherů s námi vyřešila. :) Kdybyste ještě cokoliv potřebovala, stačí se na nás opět obrátit. Janča

Lucie V.

Dobrý den,
když půjdeme 2 dospělí, dítě a důchodce, je možné objednat vstupenku rodinný vstup 2+2?
Děkuji!

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, rodinný vstup je pouze pro 2 dospělé a poté další osoby do 18 let. Pěkný den

Jana Ott

Platí rodinný vstup i pro tři generace? Tzn. Dve deti+matka děti + babička děti?
Děkuji za odpověď

Tricklandia

Dobrý deň Jano,
áno, v tomto prípade platí. :)
Tím TrickLania

Alžbeta Němcová

Dobrý den, při koupi 3 voucherů (2 dospělí + 1 dítě) je nutné provést rezervaci pro každého zvlášť? Děkuji.

Tricklandia

Dobrý deň Alžbeta, nie, stačí 1 rezervácia, kde uvediete počet návštevníkov. Rezerváciu si môžete spraviť na našom webe www.tricklandia.sk
Tím TrickLandia

Jana Gajdoščáková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak dlouhý čas se u Vás cca stráví? Děkuji za odpověď Jana

Tricklandia

Dobrý deň Jano,
prehliadky zvyčajne trvá 45–60 minút.
Pekný deň.
Tím TrickLandia

Darina Sochová

Dobrý den píšete že voucher je možné využít po – pá. Otevírací dobu máte i v sobotu a v neděli, to je za plné vstupné a musí se také objednávat?

Tricklandia

Dobrý deň, vouchery je možne uplatniť len pondelok-piatok mimo sviatkov, kde cez víkendy platí plne vstupné a rezerváciu je potrebné si spraviť pred každou návštevou niekoľko dni dopredu. S pozdravom Roman Tricklandia

Radek Kudla

Dobry den. Mam jeste jeden dotaz. Na Slovenskem zlavomat.sk je platnost nabidky jen do 30.6. A na Ceskem slevomat.cz je do 2.9. Je to opravdu spravne?

Tricklandia

Dobrý deň Radek, áno je to správne, Český slevomat má platnosť do 2.9.2018 ,kde Slovensky zľavomat má platnosť len do 30.6.2018. S poz­dravom Roman Tricklandia

Radek Kudla

Dobry den. Mam dotaz, triclandia se sklada ze dvou casti? Ale vstup plati pouze do jedne?

Dekuji za info
RADEK KUDLA

Tricklandia

Dobrý deň Radek, nie, TrickLandia je 1 galéria a vstup platí do celej galérie.
Tím TrickLandia

Irena Říhová

Dobrý den, prosím, jak dopředu je potřeba se objednat na prohlídku? My jedeme do Vys. Tater v srpnu, ale ještě nevíme, který den kam půjdeme a tedy který den bychom chtěli na prohlídku jít. Bude to stačit objednat 1–2 dny předem nebo je to plné a musí se objednávat více dnů předem? Děkuji, Irena

Tricklandia

Dobrý deň, cez letné prázdniny je potrebne si spraviť rezerváciu niekoľko dní dopredu kedže očakávame veľký nával ľudí ako každý rok. S pozdravom Roman Tricklandia

Eva

Dobrý den, prosím chtěla bych se zeptat jsem držitelem průkazu ZTP/P. Ale z Česka. Jakou variantu si mám pro sebe a doprovod zvolit. Děkuji za odpověď.

Tricklandia

Dobrý den Evo,
1× vstup pro dítě od 4–15 let (alebo ZTP a důchodci), doprovod má vstup zdarma.
Tím TrickLandia

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru