Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Česká hymna na míru! Vyberte si tu svou nebo si ji nechte složit

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Hana Vávrová

Jako každým rokem – opět jste nezklamali. Jste parta super kolegů :o))

Slevomat.cz

Pěkný den, Hano, moc děkujeme za komentář, jsme rádi, že jsme vás pobavili :-) Mějte se krásně!

Jana Petrželková

Milý Slevomate. Prosím o hymnu na míru. A to pro utýrané majitelky kočičího panstva. Večer mě 3 ks těchto samců odmítají pustit do svého pelechu (= do mé vlastní postele, maximálně tak přilehnout), celý den vyžadují hýčkání a jen tak něco nežerou (pacholci rozmazlení). Představovala bych si něco jako Kde lože mé.....
Napiš kam poslat peníze a zda to bude určené výhradě pro mne,nebo zda mohu hymnu poskytnout i dalším postiženým domácími mazlíčky – v tom případě prosím o sdělení, zda mohu také od nich inkasovat nějaký poplatek, aby se mi vyrovnal vstupní kapitál.
Hezký den, Slevomate!

Slevomat.cz

Dobrý den, Jani, to je dobrý nápad! Návrh na hymnu zadám našemu skladateli a hned si také jednu objednám, týrání kočičím panstvem dobře znám :-) Myslím, že taková hymna by si zasloužila šíření, tak ji s radostí poskytněte dalším postiženým a na poplatcích se domluvíme! Děkujeme za komentář, přeji vám krásný den a volné místo v pelechu :-)

Jiří Bendík

Čekal jsem jí dnes v truhle , nebo kole štěstí ,ale asi nemám dostatek štěstí .. přišlo mi jen 20 kreditů..

Slevomat.cz

Dobrý den, Jiří, 20 kreditů lepší než nic! Můžete je využít třeba na bezkonkurenční záplatovací sadu pro řidiče :-) Pěkný den!

Lubica Polláková

Asi si pořídím hymnu pro horníky i když jsem nádražák. Dneska jsem jela čtyřikrát tunelem, tak to je podobné.

Slevomat.cz

Dobrý den, Lubico, jen do toho! Chlapácká zvolání by se do tunelů jistě hodila :-) Pěkný den!

Dana

Chybí mi hymna pro důchodce, nebyla by taky nějaká?

Slevomat.cz

Dobrý den Dano, ano, poslali jsme vaši žádost našemu internímu skladateli. Slíbil, že se na to podívá… Děkujeme za komentář, pěkný den!

Pepe Hutermacher

Jste JEDNIČKY!!! Taky bych koupil nejraději všechny, ale jsem před výplatou…

Slevomat.cz

Děkujeme!

ZIna

Dobrý den, ve vaší bohaté nabídce chybí hymna pro vrcholné politiky, která by jim připomínala, že byli zvoleni jako jako zástupci lidu (viz Ústava ČR, Hlava první,Základní ustanovení, článek 2, bod 1 ), ne jako zástupci svého já a svých zájmů. Nebo je snad tato eventualita schována pod odstavcem Hymna přímo na tělo?

Slevomat.cz

Dobrý den Zino, není tam hymna pro politiky, protože náš interní skladatel odmítá být s politikou jakkoliv spojován. Nechce se do ní nechat vtáhnout, nechce se nechat namočit. A my mu jeho úmysl nerozmlouváme. mějte se hezky

Martina Černovická

:-D :-D :-D velmi jsem se pobavila, asi koupím všechny ;-)

Slevomat.cz

To rádi slyšíme, Martino! Snad vám úsměv dlouho vydrží, přejeme pohodové svátky! :-)

Romana Záděrová

dobrý den nejde otevřít truhla s poklam

Slevomat.cz

Dobrý den, Romano. To víte, poklad z truhel nám asi na Apríla utekl :-) Ale nebojte, už je zase zpátky a můžete si ho vylovit. Přeji krásné a pohodové svátky! :-)

Patrik Škubica

:-D

Slevomat.cz

Dobrý den, Patriku, taky nás to pobavilo :-D Hezký den, Tibor

Verča

Beru tu policejní. Dostaly mě ty zvuky ran obuškem… :D Pěkného prvního apríla! ;)

Slevomat.cz

I Vám, Verčo

Paša

Je to Apríl? Nebo snad snaha o hnus – znevažování státní hymny?????????

Slevomat.cz

Pašo, Apríl a odlehčení nálady ve společnosti. Přejeme mnoho usměvů u vás i kolem vás :-)

Lucka

Zdravím – koukám že je tu zase 1.duben – ale tak velkou nabídku jste ještě neměli, no aspoň máme na výběr všehochuť. Díky za výběr , ale pro mně byl fakt boží ten výlet na Mars bez zpáteční letenky, to bylo doposud nepřekonaný. Mějte se fajn a hezkýho apríla Lucka

Slevomat.cz

Lucko děkujeme…:-) rádi si hrajeme a šprýmujeme. Kdybyste měla nějaký tip, jak si udělat srandu, klidně sem s ním :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru