Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Nový jarní střih s možností barvení pro všechny délky vlasů

4,6 / 5 Salon Valeri Praha  (mapa) 179 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Michaela

Dobrý den,
je možné barvu vyměnit za přeliv? A kdy máte první volné termíny v odpoledních hodinách (nejdříve 16 hod.)?

Beauty Studio Angel

Dobrý den Michaela. Určitě barvu za přeliv vyměnit dá. V pátek 22.6 v 16.00 ještě mam volný termín. Z pozdravem Inna

Jana

Dobrý den, bude se moci ještě zakoupit voucher na stříhání? Děkuji.

Beauty Studio Angel

Dobrý den Jano. Bohužel už jsou všechny voucher vyprodání na stříhání. Když chcete přejít na stříhání rovnou za mnou tak zavalajte na číslo 776114927 a domluvíme se telefonicky. Děkuji. Z pozdravem Inna

Jana J.

Dobrý den,
bylo by možné barvu jen jako pár proužků (pro dceru, 16 let)? Děkuji za odpověď.

Beauty Studio Angel

Dobrý den Jano. Myslím že Ano.

Sabča Bedřichová

Děkuji za odpověď, pokud není jiný termín v květnu, poprosím o začatek června, jestli je volno?

Příplatek za klasické barvení tedy není, pokud to dobře chápu :)

Děkuji!

Beauty Studio Angel

Dobrý den. 1.6 mám volný termín v 17.00 nebo 4.6 v 18.00 nebo 14.6 v 18.00.

Sabča Bedřichová

a ješte doplňující dotaz: v případě hustších vlasů požadujete příplatek za barvení? Případně kolik prosím?

 Děkuji

Beauty Studio Angel

Dobrý den. Mám volný termín 29.5 v 10.00 nebo 11.00 pak eště 31.5 v 18.00. Za hustotu vlasů neni doplatek. Doplatek je za melír a ombré 300 Kč.Heskej zbytek dne. Inna

Sabča Bedřichová

Dobrý den,
máte prosím ještě volné termíny na květen?

Děkuji,

Bedřichová

Slevomat.cz

Dobrý den, Sabčo, informace ohledně dostupných kapacit Vám sdělí na e-mailu rashevskainna@gmail.com nebo telefonním čísle 776 114 927. Pěk­ný den

Jana Krátká

Dobrý den, lze využít voucher i na dvojí melír blond, červená? Děkuji

Beauty Studio Angel

Dobrý den Jano. Bohužel nejde, melír je hodně náročnější práce a potřebují na něj víc času než na barvu také víc materiálu, balíček barva zahrnuje pouze barvení vlasů barvou nebo přelivem.

Miška

Dobrý den, mám vlasy asi do půli zad zesvětlované a vršek tmavší (měla jsem tam tmavší přeliv, ale už je více – méně pryč) Pokud bych chtěla vlasy nahoře zesvětlit, aby byla barva sjednocená a světlá všude, zahrnoval by tuto práci balíček s barvou? Děkuji

Beauty Studio Angel

Dobrý den. Balíček barva ne zahrnuje melír a ombré. Když vlasy máte promelirovane a budete chtít odrost doplnět melirem tak by ta práce byla za doplatek. Ale když vlasy máte zesvětlení barvou a odrost budeme doplňovat také barvou tak v tom případě balíček barva platí.

Ludmila Součková

Jakou značku barvy používáte? Škoda, že tato celkem důležitá informace není uvedena v popisu nabídky rovnou. Předem děkuji za odpověď.

Beauty Studio Angel

Dobrý den Ludmilo. Děkuji Vám za dotaz. Pracují z dvěma značkami ,FarmaVita a Nouvelle. Jsou to Italské značky barev.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru