Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Krásy Šumavy: 2–4 noci v srdci přírody s polopenzí a privátním wellness

4,6 / 5 EA Horský hotel Hájenka Modrava (mapa) 49 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Helena Šťástková

Děkuji za rychlou odpověď Jančo. Již jsem dostupnost termínů ověřovala a jeden termín, který by nám vyhovolal, volny máte. Nerada bych se však dostala do situace, že koupím voucher bez termínu, vzápětí k vám zavolám o rezervaci a termin již nebude dostupný. Z toho důvodu jsem se telefonicky dotazovala, zda si můžeme termín rezervovat a hned na to voucher zakoupim a pošlu jeho číslo. Na to mi bylo právě odpovězeno, že zde máme zakoupit termínový voucher, který tu ovšem v nabídce není. Je tedy možné nejdříve termín rezervovat a vzápětí voucher zakoupit? :-) Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Heleno, nejlepší variantou je zavolat do hotelu a zjistit si obsazenost zvoleného termínu. Pokud je kapacita volná, provést nákup voucheru a ihned po nákupu zavolat ještě jednou do hotelu, kde jim nahlásíte číslo voucheru a požadovaný termín :) Doufám, že Vám to takto pomůže s řešením. Pěkný den

Helena Šťástková

Dobrý den, nenašla jsem tu možnost zakoupit termínovou variantu, ačkoli jsem byla recepcí informována, že rezervaci provést pouze zakoupením termínového voucheru. Předem děkuji za upřesnění.

Slevomat.cz

Hezký den, Heleno. To je mi tedy zvláštní. Vouchery lze zakoupit opravdu jen bez termínu, jak píšete. Pro ověření dostupnosti stačí zavolat na hotel +420 602 739 0­76. Pro jistotu ale ještě kontroluji, zda nedošlo ke komunikačnímu šumu. :) Napíšu Vám. Janča

Slevomat.cz

Krásný den, Heleno. Situaci jsme ještě s hotelem prověřili a skutečně už by mělo být všechno v pořádku. Hotel je zvyklý mít především přímé rezervace (z minulosti), tak tam asi došlo ke komunikačnímu šumu nebo jinému zmatku, za což se omlouváme. :( Vouchery lze zakoupit bez pouze termínu. Zdraví Janča

Kamila

Dobrý den,

kde si můžu ověřit volné kapacity hotelu? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Kamilo. Volné kapacity můžete ověřit na tel. +420 602 739 0­76 nebo na e-mailu hajenka@eahotels.cz. :) Zdraví Janča

EA Horský hotel Hájenka

Dobrý den,
volnou kapacitu hotelu si můžete ověřit zde, nebo na tel. 602 739 076.

S přáním příjemného dne Drahomíra Růžičková, provozní hotelu

Majda Rubášová

Dobrý den,měla bych zájem o termín v prvních 14 dnech v červenci,nemusí být víkend,na 3 dny 2 noci…máte prosím volno?Děkuji

EA Horský hotel Hájenka

Vážená paní Rubášová, vouchery Slevomat jsou platné pouze do 30.6.2018. V čer­venci ještě pár volných pokojů máme. Pokud by jste měla zájem o přímou rezervaci s naším hotelem na období letních prázdnin, ozvěte se mi na e-mail: hd@hajenka.eahotels.cz, kde mi prosím napište o jaký konkrétní termín by jste měla zájem a Vám jej prověřím, popřípadě najdu volnou alternativu.
Děkuji.

S přáním příjemného dne
Ing. Martina Hrnečková, ředitelka hotelu

Jitka Dvořáková

Dobry den, mate prosim volny termin pro 2 osoby jeste v cervnu 2018?

EA Horský hotel Hájenka

Vážená paní Dvořáková,

některé termíny jsou ještě k dispozici, mohla bych Vám nabídnout pokoj v termínech: 3.6.-6.6.2018, 10.6.-14.6.2018 nebo 18.6.-21.6.2018. Pokud by jste si zvolila některý z nabízených termínů, prosím ozvěte se.
Děkuji.

S přáním příjemného dne
Ing. Martina Hrnečková
ředitelka hotelu

Jana Ševčíková

Dobrý den, byl by prosím možný i pokoj pro tři osoby od 10.5.- 12.5 a cenu prosím. Děkuji

EA Horský hotel Hájenka

Dobrý den, pobyt v EA Horském hotelu Hájenka je možný pouze od neděle do čtvrtka.
S přáním příjemného dne Drahomíra Růžičková, provozní hotelu Hájenka Filipova Huť.

Tereza

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda by byl volný pokoj pro dvě osoby v termínu od 26.6.-28.6.2018? Děkuji s pozdravem T.

EA Horský hotel Hájenka

Vážená paní Terezo, ve Vámi poptávaném termínu 26.6.-28.6.2018 máme ještě volné pokoje. Pokud budete mít zájem o provedení závazné rezervace, prosím, ozvěte se.
Děkuji.
S přáním příjemného dne
Ing. Martina Hrnečková

Lenka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda se zakoupené vouchery dají sčítat – kvůli prodloužení pobytu? Děkuji předem za info. Lenka

EA Horský hotel Hájenka

Hezký dobrý den Lenko,
zakoupené vouchery se samozřejmě dají sčítat pro Váš pobyt.
S přáním příjemného dne Drahomíra Růžičková, provozní hotelu Hájenka Filipova Huť.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru