Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

7 nocí v Costa Brava: pobytově poznávací zájezd vč. dopravy a polopenze

4,5 / 5 CK INTER ZBIROH Barcelona - Španělsko 22 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Lucie

Dobrý den,
v případě uvolnění dvou míst se mi prosím ozvěte na e-mailovou adresu.
Moc děkuji

CK INTER ZBIROH

v případě, že se místa na zájezdu uvolní, budeme vás kontaktovat

Zatloukalová Jana

Dobrý den ,ráda bych jela na tento zájezd ,ovšem nemám k sobě dvojku.Pokud by se našla nějaká žena také samá bylo by to super.Jednolužák ne ne .

CK INTER ZBIROH

Dobrý den vážená paní Zatloukalová,
pokud se na zájezd přihlásíte, rádi vás ubytujeme s další samostatnou klientkou bez doplatku za 1lůžkové ubytování

Sylva

Dobrý den, měla bych o ten zájezd zájem. Ale také bych ráda poprosila o doubytování další ženy se mnou na pokoji.
Nenašla jsem v tom termínu nikoho s sebou.
Děkuji a s pozdravem

CK INTER ZBIROH

Dobrý den, doubytování s další klientkou je možné

Jitka Vojtěchová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda-li je možnost o doplnění pokoje další ženou?

CK INTER ZBIROH

Ano, můžeme vám nabídnout doubytování bez doplatku za 1lůžkový pokoj

Martina

Zamestnavatel mi prispiva na dovolenou nemalou castkou. Ma to vsak sva nemenna pravidla. Potrebuji tedy vystavit FAKTURU s presnymi nalezitostmi na celou castku. Tuto mi pak zamestnavatel proplati. Jak takoveto situace resite? Byla bych rovnez sama, vyuzila bych moznost ubytovani s pani Stanislavou viz dotaz nize.

CK INTER ZBIROH

Dobrý den,
zájezd kupujete u Slůevomat.cz a platbu fakturou tedy musíte řešit přímo s tímto portálem, společné ubytování pochopitelně je možné zajisti a tuto skutečnost prosím uveďte při objednání zájezdu

Alena

Dobrý den. Máte/budete mít v nabídce tento zájezd i v pozdějším termínu – třeba konec června nebo září? Děkuji za info a zdravím, A.

CK INTER ZBIROH

Dobrý den, zájezd je pouze tomto termínu

Miloslav Klvač

Dobrý den, mám zájem ale jsme sam, pokud se najde druhá osoba budu rád děkuji Mirek.

CK INTER ZBIROH

Dobrý den vážený pane Klvači,
samostatně se hlásícího klienta u zájezdu nemáme, doplatek za 1lůžkové ubytování je 3.500,– Kč, pokud by se další samostatný klient následně přihlásil, doplatek za 1lůžkové ubytování vám zašleme zpět

Stanislava

Dobrý den,

mohla bych požádat o doplnění pokoje jinou ženou? Nechci platit příplatek za jednolůžkový pokoj.

Děkuji.

CK INTER ZBIROH

Dobrý den,
bohužel na zájezdu nemáme přihlášení další samostatně se hlásící paní a nemůžeme vás tedy doubytovat, doplatek za 1lůžkový pokoj je 3.500,– Kč

Lenka Kropáčková

Dobrý den, jaký je prosím příplatek za jednolůžkový pokoj? Děkuji, LK.

CK INTER ZBIROH

Dobrý den vážená paní Kropáčková,
doplatek za 1lůžkový pokoj je 3.500,– Kč

laffo

dobry den,,kolik by to stalo pro 2osoby??

CK INTER ZBIROH

cena zájezdu násobeno dvěma

ELiška

Dobrý den. Jak daleko je prosím ubytování od moře? A jaké vybavení mají pokoje?
 Děkuji

CK INTER ZBIROH

Dobrý den,
ubytování je zajištěno takto:
je zajištěno v hotelu Esplendid 3* ve středisku Blanes (www.hotelesplendid.com), na uvedené e-mailové adrese můžete vše shlédnout, pro více informací nás prosím kontaktujete na e-mailové adrese ck@interzbiroh.cz

Michal

Dobrý den. Zajímalo by mě, jak se jmenuje hotel, ve kterém se spí a jestli má bazén?

CK INTER ZBIROH

Dobrý den, ubytování je zajištěno takto: je zajištěno v hotelu Esplendid 3* ve středisku Blanes (www.hotelesplendid.com), na uvedené e-mailové adrese můžete vše shlédnout, pro více informací nás prosím kontaktujete na e-mailové adrese ck@interzbiroh.cz

Štěpánka

Dobrý den, jak dlouho přibližně potrvá cesta autobusem?
Děkuji za odpověď.

CK INTER ZBIROH

Dobrý den, cca 20 hodin, ještě upřesňuji, při posledním zájezdu opustil BUS ČR v 18.30 a do Blanes přijel ve 13.15

Petra

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat zda mají děti slevu.
 Děkuji

CK INTER ZBIROH

Dobrý den,
cena za dítě i dospělého je stejná

Oli

Dobrý den, je potřeba cestovní pas nebo stačí jen občanský průkaz? Děkuji.

CK INTER ZBIROH

Dobrý den, na zájezd můžete vycestovat na platný občanský průkaz

Jana

Dobrý den, v ceně zájezdu jsou prosím i uvedené výlety včetně všech vstupů i plavby lodí? Děkuji, s pozdravem Sýkorová

CK INTER ZBIROH

Dobrý den,
jednotlivé vstupy během výletů v ceně zájezdu uvedeny nejsou a hradí se na místě průvodce, pro zaslání dalších informací k cenám jednotlivých výletů kontaktujete nás prosím na e-mailu ck@interzbiroh.cz

Renata Machková

Dobrý den,
prosím vás chci se jen zeptat, zda bude v nabídce stejný nebo podobný zájezd v jiném termínu.
Děkuji za odpověď,
S pozdravem Machková

CK INTER ZBIROH

Dobrý den,
zájezd nabízíme pouze v uvedeném termínu

Petra

Dobrý den, je možno zájezd uplatnit jen jako pobytový, bez návštěv jakýchkoliv památek?

CK INTER ZBIROH

Ano, pokud se rozhodnete na výlet nejet, tak samozřejmě je to jen na Vás – nemusíte. cena zájezdu je však neměnná.
S přáním hezkého dne Josef Křikava

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru