Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Změna sezóny si žádá své: Přehození či přezutí pneumatik i full service

4,6 / 5 Auto&Pneu Servis Tomáš Novák Brno  (mapa) 116 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Roman Stibor

Dobrý den, tohle je klasický ceník pneuservisu kde jsou ceny ještě nižší než po Vaší akci, nechápu tedy, jak jste přišli na Vaši kalkulaci!!!???
Přehození pneu (Přehození pneu na discích vč. závaží) 250 kč
Kompletní přezutí (Kompletní přezutí pneu do R16 včetně závaží) 450 kč
Full service kompletní přezutí,4× ventilek,4× pytle na pneu,včetně závaží 545 kč
Připlatky: Přezutí R16 a více – doplatek 100 Kč
Možnost uskladnění pneumatik za 250 Kč

Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, cenová kalkulace vycházela z platného ceníku v den vystavení nabídky ze servisu. Pěkný den, Tibor

Jan Pajpach

Dobrý večer. Chtěl jsem se zeptat na servisní prohlídku. Děláte i starší Fiaty? Koupil jsem nedávno používaný Fiat Brava 1.2 (benzin,r. 1999) a chtěl bych ho prohlédnout. Kolik stojí prohlídka u vás? Uvažuju samozřejmě i o některých opravách (úpravách) na tomto vozidle a na řadu by mělo přijít i přezutí. Jaké značky pneu máte k dispozici a za kolik? Disky s použitými pneu (i dost) mám k dispozici. A provádíte-li i jen výměnu náhradních dílů,když si je seženu sám, kolik by stála práce? Děkuji za odpověď. Jan P.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jane, pro bližší informace doporučujeme se spojit přímo se servisem na čísle 775 004 094. Pěkný den, Tibor

Michal Machálek

Dobrý den, potřeboval bych přehodit zimní pneu které mám na liťácích na autě nyní na plechové disky z kterých bych potřeboval sundat letní pneu a tyto letní pneu poté nasadit na liťáky a dát na auto. Chci se zeptat jestli je na to možné uplatnit jeden z voucherů popřípadě když ne kolik by to stálo normálně ? Díky za info, s pozdravem Machálek.

Slevomat.cz

Dobrý den, Michale, pro bližší informace doporučujeme se spojit přímo se servisem na čísle 775 004 094. Pěkný den, Tibor

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru