Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zkuste Twisto: Pro nové uživatele máme kredity v hodnotě 250 Kč

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Pája Kunderová

Kredity ani nebyly připsány.

Twisto

Dobrý den, napište mi prosím jakým e-mailem jste se na Twisto registrovala na e-mail martin.stastny@twisto.cz
 Děkuji

Klerenc

Ve zpracování osobních údajů je informace: ,,Tímto udělujete souhlas s předáváním Osobních údajů předány následujícím subjektům: EOS KSI Česká republika, s.r.o. (IČO 25117483), Nikita Engine s.r.o. (IČO 04180054), Credit One, a.s. (IČO 27627721), B4B INKASSO s.r.o. (IČO 26794845), SOLUS, zájmové sdružení právnických osob, Credit Check, s.r.o. (IČO 28981243) případně dalším třetím stranám'' Mohu se zeptat, o jaké další strany se jedná? Bude mne obtěžovat někdo ,,cizí'' s nabídkami po telefonu?

Twisto

Dobrý den Klerenci. Děkujeme za váš dotaz. Dalšími subjekty jsou společnosti MUFF s.r.o. (který provádí fyzickou identifikaci dle AML zákona), společnost Comply Advantage, která prověřuje klienty dle AML zákona mezinárodní sankce a politicky exponované osoby a společnost Credit Check s.r.o., která prověřuje klienty v Centrální evidenci exekucí. Přejeme krásný den.

Hana Šosová

Dneska jsem se snažila zaregistrovat přes tablet, ale nešlo mi napsat rodné číslo, políčko bylo jen pro pět čísel a 7 tam nešlo dopsat. Rovněž občanský průkaz nešel vyplnit a proto jsem požádala o pomoc. Bylo mi řečeno, že mám využít notebook, ale když jsem to udělala, už jsem se nemohla vrátit zpět, ráda bych se zaregistrovala
a využila kredity, můžete mi pomoci?
 Hana

Twisto

Dobrý den, odkaz k registraci máte zde https://www.twisto.cz/registrace/slevomat/?promo=SLVMT . Pokud budete mít s něčím problém, napište nám e-mail na dotaz@twisto.cz

Martina Novakova

Dobry den, chci se jen zeptat, dnes jsem dokoncila registraci twisto uctu a ucet je jiz aktivni a mam na nem pripsano 200 kreditu. Akce plati zde na slevomatu pri registraci na pripsani 250 kreditu zde na slevomatu, muzu tedy pocitat s tim, ze se co nejdrive pripisou i zde? Dekuji za info. Novakova

Twisto

Dobrý den, pokud máte 200 kreditů v Twisto účtu pravděpodobně jste se neregistrovala pomocí odkazu přímo v akci. Napište mi prosím na e-mail martin.stastny@twisto.cz a podíváme se na to. Děkuji

Lenka

Dobrý den, založila jsem si účet Twisto přes odkaz, použila jsem ale jinou emailovou adresu. Je přesto možné dostat kredity v rámci akce? Děkuji, psala jsem Vám na email martin.stastny@twisto.cz ale nikdo mi neodpověděl.

Twisto

Dobrý den Lenko, e-mail od vás jsme dohledali. Kredity vám budou během dnešního dne připsány :) Děkujeme

Marek Tesař

Vsechno probehlo bez problemu. Diky za super akci a 920 kreditu ;)

Slevomat.cz

Dobrý den, Marku, děkujeme za kladnou reakci :) Jsme rádi, že se akce líbí. Pěkný den, Tibor

Dalibor

Dobrý den. A mě by zajímalo, proč, když dokončím registraci v 0.03 (v domnění když začnu 0,01 že „budu první“, prdlajdu než to všecko vypíšu..) no a skončím na tom, potvrzení sms kodem.. máme 0,45, 3× jsem zadal at pošlou kod znovu a doted žádný nemám.. Pěknáááá akce Vám povím ;D doted nic, taže vlastně nemůžu být první? Tak to si tu službu asi i s celým slevomatem nechte. Pěkný den :/

Lucie

Dobrý den, proč lze platit prees twisto na Slevomatu jen některé vouchery a ne všechny? Děkuji ,hezký den.L

Slevomat.cz

Krásný den, Lucie. Možnosti způsobu platby určuje i poskytovatel, který u nás nabídku nabízí. Pokud se Vám tedy možnost platby Twistem neukáže, je to právě na žádost poskytovatele. Děkujeme za pochopení, Janča. :)

Monika Kovácsová

Dobrý den proč zamnou přijede prosím kurýr 😁 a kdy mi připište kredity děkuji moc

Twisto

Dobrý den, na začátku registrace jste si zvolila způsob dokončení registrace pomocí kurýra. Kurýr za vámi přijede aby mohl ověřit vaši totožnost a mohli jsme vám aktivovat Twisto účet. Jak bude vás účet aktivován, budou vám připsány kredity. Děkujeme :)

Martina K.

Dobry den,
Zalozila jsem si twisto jako novy zakaznik, uvedla jsem ale jiny email, zde i v minule diskuzi pisete, ze to neni problem, presto mi na vasi podpore odepsali, ze to mozne neni. Jak to tedy je? Jen dalsi zpusob, jak nalakat nove zakazniky a pak jim nic nedat?

Twisto

Dobrý den Martino, v podmínkách akce máte uvedeno že máte uvést e-mail stejný jako používáte na Slevomatu. Pokud použijete jiný e-mail tak nemůžeme poznat že jde o vás. Napište mi o jaký e-mail se jedná na martin.stastny@twisto.cz

Katrin Pončová

Dobrý den,

Děkuji za odpověď. Ale na Slevomatu nemám pripsane žádné kredity. Nevím, co je špatně? Ale 27.3.mi tady nebylo připsání žádných 460 kreditu. Děkuji moc

Twisto

Dobrý den, napište mi prosím na e-mail martin.stastny@twisto.cz a podíváme se na to :-) Děkuji

Andrea Rutová

Založila jsem ůčet Twisto dle instrukcí ale žádné kredity stále nevidím. Nevím co jsem udělala špatně,můžete mi poradit?

Twisto

Dobrý den, napište mi prosím na e-mail martin.stastny@twisto.cz a podíváme se na to. Děkuji

Twisto

Dobrý den Andreo. Omlouváme se za komplikace, připsání kreditů co nejrychleji zařídíme. Děkujeme za strpení.

Karel Michna

Dobrý den,
ta částka, která se při registraci snižovala, je ta odměna za registraci v kreditech? Protože cca ve 23:15 tam bylo kolem 700 kč a šla dolů. Čekal jsem, že po půlnoci vyskočí zpět na 1000, ale při dokončení registrace v 00:01 tam bylo 300…

Twisto

Dobrý den Karle. Děkujeme za váš dotaz. Ve vašem případě šlo o jinou akci, kdy kredity jsou připisovány přímo na Twisto účet a to tím více kreditů, čím rychleji se registrace vyplní. Jakmile budete mít účet ověřen, kredity budete mít na Twisto účtu připsány. Přejeme krásný den.

Lucie

Jestli to chápu správně, tak Twisto je něco jako kontokorent v bance? Pokud nemám peníze na účtě, tak to za mě zaplatí twisto, ale pak ty peníze musím vrátit. Jsou tam úroky? Nebo to celé špatně chápu? Děkuji

Twisto

Dobrý den Lucie. Fungujeme na principu online kreditní karty, kdy s Twisto účtem můžete nakupovat celý měsíc a hradit veškeré nákupy jednou platbou až do 15. dne měsíce následujícího. Tzn., pokud byste si aktivovala Twisto účet a například v dubnu provedla 3 nákupy, byly by splatné do 15. května. Nic navíc nehradíte, poplatky se účtují v případě prodlení, pokud by vyúčtování bylo uhrazeno později než 19. den v měsíci. Zde posíláme odkaz na náš ceník: https://www.twisto.cz/cenik/

Katrin Pončová

Dobrý den.

Zajímalo by mě, proc se píše něco o téhle akci? Registrovala jsem se, registraci dokončila s kurýrem..ale ze bych za to dostala nějaké kredity to ne..Mám na účtě 50 kreditu, které byly za nějaké vyplněné informace..Děkuji

Poncova

Twisto

Dobrý den, 460 kreditů vám bylo připsáno 27.3. na váš účet na Slevomatu. 50 kreditů na Twisto účtu je odměna navíc pro všechny registrované uživatele. Děkuji

Jitka Kopecký

Dobry den, to je divne.jeste jednou prosim o info. s kurýrem jsme se vcera nedomluvili,tudiz budu aktivovat az dnes. Tim padem asi nebudu prvni, pokud se to chape, ze 1000 kreditu je za dokoncenou registraci. Prosim o potvrzení. Cekala jsem tedy na pulnov, abyh byla prvni zbytecne???

Twisto

Dobrý den Jitko, nemusíte se bát, ověření kurýrem se do pořadí nepromítne. Pořadí určuje čas, kdy jste odeslala kompletní registraci u nás na webu. Ověření kurýrem nemůžete ovlivnit a nebylo by to fér :-) Děkujeme

František Pokorný

Dobrý den, jaký čas se bere jako čas registrace? Kliknutí na odkaz, začátek registrace, dokončení registrace nebo čas potvrzení aktivace ze strany Twista?

Twisto

Dobrý den, pořadí registrace určuje čas, kdy dokončíte registraci. Ověření účtu z naší strany nemá na pořadí vliv. Děkujeme

Filip Stočes

Dobrý den, založil jsem si účet Twisto přes odkaz, použil jsem ale jinou emailovou adresu. Je přesto možné dostat kredity v rámci akce? Děkuji, Filip Stočes.

Twisto

Dobrý den, ano samozřejmě je to možné. Napište mi prosím na e-mail martin.stastny@twisto.cz a vyřešíme to :) Děkujeme

Kamila Nevěčná

Dobrý den,
založila jsem si twisto, dostanu kredity v rámci akce?
https://www.twisto.cz/registrace/slevomat/?promo=SLVMT
 Děkuji

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru