Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Harmonie pro vaše emoce díky síle bylin: Bachovy a speciální esence

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Veronika

Dobrý den, omlouvám se, předešlá odpověď mi spadla mezi spamy. Veronika

Studio regenerace

Nic se neděje, složení by mělo být stejné, ale může se třeba i nějak lišit, je lepší si to zjistit, co Vám bude nejvíce vyhovovat. L. Kuběnková

Veronika

Dobrý den,
zajímalo by mě, kde se kapky vyrábějí a jestli je rozdíl mezi kapkami od jednotlivých výrobců ve složení nebo postupu výroby (jde mi o klasickou směs Rescue Remedy). Děkuji.

Studio regenerace

Dobrý den,
tento dotaz již jednou zazněl, takže znovu opakuji, že já pracuji pouze s originály z Anglie, pokud potřebujete zjistit složení kapek jiných výrobců, bude třeba se zeptat buď přímo dovozců, kteří dovážejí kapky od jiných výrobců, nebo zapátrat na internetu a strávit tím svůj čas.Také můžete absolvovat odborné kurzy, které někteří dovozci pořádají, tam se dovíte vše potřebné. L. Kuběnková

Nina

Dobrý den, prosím, něco přírodního na tinnitus? Ráda bych zkusila něco alternativního – tinnitus se mi aktuálně po hluku zhoršil, trvá to již měsíc a už mám za sebou léky, injekce, infuze, ale nepozoruji žádné změny. Děkuji. N. (25 let)

Studio regenerace

Dobrý den, pokud je tam nějaké mechanické poškození po hluku, tak tam kapky asi žádný zázrak neudělají. Spíš bych doporučila zkusit Audiron od Energy a zkuste mi zavolat na tel. 732 756 379, možná něco ještě vymyslíme. L. Kuběnková

Jana Černá

Dobrý den,
myslíte, že by kapky mohly pomoci u 3 letého dítěte, které má strach z větru?
 Dekuji

Studio regenerace

Dobrý den,
těžko říct, jak moc by zabraly, může se stát, že ano, ale museli byste kapat každou chvilku, pokud by byl vítr. Ale u takto malého dítěte bych možná zkusila zapátrat, jestli tam není nějaký důvod, kvůli kterému ten strach začal. L. Kuběnková

romana

Dobrý den,

máte nějaké kapičky, které by odbourávaly strach z porodu ?

Děkuji a přeji hezký den, R.

Studio regenerace

Dobrý den, tady bych doporučila Rescue Remedy-První pomoc. Je to kombinace na několik druhů strachu a mohly by dobře zabrat. Lada Kuběnková

Lucie Procházková

Dobrý den, od kolika let mohou kapky užívat děti? Konkrétně na ADHD/Lateralitu. Děkuji, LV

Studio regenerace

Dobrý den, kapky nejsou omezené věkem, takže není problém u jakéhokoliv dítěte. L. Kuběnková

Romana

Dobrý den, zajimalo by mě prosím kompletní složení bachovek na spaní. Děkuji

Studio regenerace

Dobrý den, u kapek na spánek máte napsané, že patří do speciálních esencí (nejsou to tedy jenom bachovky), je to kombinace bachových esencí Rescue Remedy, White Chestnut a esence Gentle Sleep. L. Kuběnková

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru