Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Sushi set s 39 kousky: s krevetami, lososem, úhořem i avokádem

4,6 / 5 Sushi Miomi Olomouc Olomouc  (mapa) 224 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
janča j

Dobrý den, dnes jsem si chtěla omrknout tento podnik před zakoupením voucheru a narazila jsem na zavřené dveře s nápisem Z technickýc důvodů dne 13.4. zavřeno. Na pátek a akci na Slevomatu celkem odvážné. Bývá toto u vás často ?

Sushi Miomi Olomouc

Dobrý den Jančo, velmi se omlouváme za vzniklou situaci, avšak z technických důvodů byla restaurace uzavřena, znovu se na Vás těšíme v úterý. Tohle byla ojedinělá situace. Tímto se ještě jednou omlouváme.
Tým Miomi-Sushi

Macharova

Dobry den, v patek sem posilala penize na voucher, dneska je streda a jeste mi nic nedorazilo ale penize uz strhle jsou… muzu se zeptaz kdy mi prijde?
Cislo bylo 6998425831

Slevomat.cz

Dobrý den, vidím, že jsme Vám voucher na e-mail posílali už 9.4.2018. Poslal jsem Vám ho ještě jednou. Podívejte se také do složky Spam, kam občas voucher zapadne. Najdete jej také ve svém účtu v sekci Mé nákupy. Pěkný den, Tibor

Drahomíra Lorencová

Dobrý den,
mohu si sushi s sebou? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Drahomíro, ano jídlo si můžete vzít s sebou za příplatek 30 Kč za krabičku. Pěkný den, Tibor

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru