Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Noc v apartmánu s vlastní vířivkou: šampaňské, občerstvení a snídaně

4,9 / 5 pension Jakub Harrachov Harrachov (mapa) 26 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Zuzana

To je škoda. Ještě se zeptám na termín 13.4.-14.4. nebo 14.4.-15.4. nebo 12.5.-13.5. Děkuji.

pension Jakub Harrachov

Hezký večer, je mi to moc líto, ale všechny uvedené termíny již máme plné.
Aktuální stav obsazenosti můžete sledovat na adrese: http://www.centrumharrachov.cz/rezervace/ v záložce " Obsazenost "
Jestliže si nějaký zelený termín vyberete, ihned mi napište a já ho zablokuji.

Zuzana

Dobrý den,
byl by volný termín 27.4. – 28.4. nebo 28.4. – 29.4. ? Děkuji.

pension Jakub Harrachov

Hezký den,
bohužel oba termíny jsou již prodané. Mohu Vám nabídnout ověření jiného termínu ?

Standa

Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat na termín 7.5.2018. Děkuji Doležal

pension Jakub Harrachov

Hezký den pane Doležale,
termín ze 7.5. na 8.5. je stále volný. Stačí ho potvrdit, zaslat mi Váš e-mail, jméno a příjmení, telefon a já Vám pošlu ubytovací VOUCHER a zajistím rezervaci termínu. Následně zakoupíte i VOUCHER přes SLEVOMAT, který k objednávce přiřadíme.

Vlastimil Nezkusil

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat na termín 20.4.2018. Děkuji za info.
S pozdravem Nezkusil

pension Jakub Harrachov

Hezký večer. 20.4.2018 je již bohužel obsazeno.

Váša Jedlička

Dobrý den,
rád bych se zeptal, jestli se mohu dozvědět volné termíny pro rezervaci i před zakoupením.
Předem Děkuji za odpověď.

pension Jakub Harrachov

Hezký den, termín mi stačí sdělit, ihned ho ověřím a jakmile bude volný, tak ho zablokuji. Následně si zakoupíte poukaz ze SLEVOMATU, pošlete mi jeho číslo a já Vám zašlu ubytovací poukaz.

Miroslav Starý

Dobrý den je možné pokoj s vířivkou rezervovat na dvě noci a cenu? Děkuji za odpověď

pension Jakub Harrachov

Hezký den, pokoj je možné prodloužit o jednu noc bez problémů. Na jednu noc se bude vztahovat VOUCHER ze Slevomatu a další noc je za sníženou cenu 1500,– Kč bez servisu. Stačí mi napsat plánovaný termín, já ho ověřím a vše dohodneme. Takto lze řešit i jiný individuální termín.

Michal Vaculík

Dobrý den je možné pokoj s vířivkou rezervovat na dvě noci?
Děkuji za odpověď
Vaculík

pension Jakub Harrachov

Hezký den pane Vaculíku. Pokoj je možné prodloužit o jednu noc bez problémů. Na jednu noc se bude vztahovat VOUCHER ze Slevomatu a další noc je za sníženou cenu 1500,– Kč bez servisu. Stačí mi napsat plánovaný termín, já ho ověřím a vše dohodneme. Takto lze řešit i jiný individuální termín.

Any Catundo

Dobry den, mela bych zajem o tento voucher v terminu 13.4. 2018.
2dny (1noc) – dvouluzko.
Mam dotaz, cena pro dva je ta co je v nabidce a nebo plati pouze pro 1osobu.

Predem dekuji za zpetnou odpoved.

S pozdravem
Any Catundo T.

Slevomat.cz

Dobrý den, Any, voucher je pro dvě osoby, takže cena je za obě osoby. Informace ohledně volných termínů Vám rádi sdělí na telefonním čísle +420 792 317 4­28. Krásný den, Janča, Slevomat

pension Jakub Harrachov

Hezký den, termín 13.04.2018 je již bohužel obsazený.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru