Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Dámské plátěné tašky a batohy s veselým potiskem

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Lucka

Dobrý den, když si vyberu tašku z téhle nabídky a něco jiného z jiné vaší nabídky, pošlete mi to dohromady za jedno poštovné nebo budu muset u každé věci platit poštovné zvlášt ? děkuji za odpověď

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, nákupy zboží v našich akcích ( AARYAN TRADE s.r.o.) lze kombinovat, není ani stanoven limit na počet kusů. Stačí když všechny položky vložíte do jednoho nákupního košíku a poté uzavřete nákup. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Pavla Kuncová

Dobrý den, objednala jsem si tašku se sovičkami, ale přišel mi batoh. Pošlu ho zpět. Kdo bude hradit poštovné? Děkuji za odpověď. Pavla

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, velice se omlouváme za chybu v zásilce, zašlete prosím číslo Vaší objednávky e mailem (info@supersale.cz). Naši chybu napravíme hned zítra a odešleme Vám správné zboží a zajistíme svoz chybně dodaného – vše na naše náklady. Děkujeme za pochopení. Tým AARYAN TRADE

Lenka Zdráhalová

Dobrý den, jaké jsou prosím rozměry batohu? Děkuji Lenka

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, specifikace batohů jsou následující:
Materiál: plátno
Podšívka: 100 % polyester
Rozměry: výška 41 cm, délka 31 cm, šířka 18 cm
Zapínání na zip
Zevní kapsa na zip

Iva

Dobrý den,jaké jsou rozměry tašek. Děkuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, specifikace tašek jsou následující: Dámská plátěná taška s potiskem

Materiál: plátno
Podšívka: 100 % polyester
Rozměry: výška 36 cm, délka 38 cm, šířka 12 cm
Zapínání na zip
Uvnitř je malá kapsa na zip

Anna Kryštofová

Dobrý den,
bude ještě k dispozici černý batoh se sovičkami? Třeba v nějaké budoucí akci? Bohužel jsem ho nestihla (už je vyprodaný) a moc se mi líbí.
S pozdravem,
Anna K.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, batoh bude opět naskladněn, sledujte prosím stávající nabídku na slevomat.cz. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Ivana Čermáková

Dobrý den,
potřebuji batůžek pro pětiletou dcerku, která je štíhlounká a měří 122 cm. Aby nebyl malý a zase ne veliký, na výlety.. Je vhodný tento batůžek? Děkuji.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, tento vzor batůžku je vhodný i pro děti předškolního věku.

Lucie

Dobrý den, zajímá mě jak dlouhé jsou uši u tašek, děkuji za odpověď Lucie

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den
celková délka ucha u tašky je 65 cm.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru