Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Podzim v Krkonoších: pobyt s polopenzí v hotelu s vlastním pivovarem

4,6 / 5 Hotel Pivovarská Bašta Krkonoše (mapa) 232 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Veronika Čiháková

Děkuji za odpověď. Ještě bych ráda věděla od kolika hodin se podává večeře co se týče romantického balícku..ta večeře při svíčkách se podává v kolik hodin prosím? Zda je na pokoji rychlovarná konvice? Děkuji, Čiháková.

Hotel Pivovarská Bašta

Dobrý den

večeře se podávají od 18:00h, na pokojích konvice nejsou

Veronika Čiháková

Dobrý den, máte volný termín od 29.10.-31.10. ? pro dvě dospělé osoby a dítě 1,5 roku na dvě noci? Děkuji, Čiháková.

Hotel Pivovarská Bašta

Dobrý den, termín je volný

Zdeňka

Dobrý den,jen bych se chtěla zeptat.Když mám u Vás objednaný pobyt na 11.9 v kolik hodin bych měla být v hotelu. Děkuji a hezký den Keprtová Zdeňka

Hotel Pivovarská Bašta

Dobrý den

všechny informace jsou uvedeny v podmínkách, nástup je možný od 14:00 h.

Jana

Dobrý den,kolik by stálo prikoupeni jedné noci navíc, místo 2 noci 3. Děkuji

Hotel Pivovarská Bašta

dobrý den, ceny jsou uvedené v popisu akce, + jeden den 785,– Kč / osoba

Anna Köhlerová

Dobrý večer, mohla bych poprosit jaký je rozdíl mezi normálním pobytem a Last minutě? Přišla jsem jen na jeden a to je finanční rozdíl. Děkuji Köhlerová

Hotel Pivovarská Bašta

Dobrý den

ano máte pravdu, je to cena

tereza burešová

dobrý den , je možno zakoupit tento pobyt v termínu od 28. – 30.9. 2018 (Pátek až neděle), 2 osoby , dárkový poukaz vyrobíte ? děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, dostupnost termínů si můžete ověřit přímo v nabídce :) Nicméně Vámi poptávaný termín není k dispozici. Pěkný den

Lucie Dembicka

Dobrý večer,
chtěla bych se zeptat,ke koupi woucheru na prodlouzeny víkend bych chtěla darkovy poukaz který je v nabídce za 69kč,kde si mohu zvolit text a nechat poslat poštou. Jak to funguje,jak postupovat,bude mi to nabídnuto v online objednávce? Měla bych to jako dárek.
Moc děkuji za odpověď na email Dembousek@seznam.cz
S pozdravem Dembicka

Slevomat.cz

Hezký den, Lucie. Když zakliknete koupit požadovaný voucher, „Kupuji jako dárek“, k objednávce, tak se Vám nabídka dárkového vzhledu nabídne. :) Můžete připsat i libovolné přání a následně vyberete způsob dopravy (např. ČP). Voucher Vám v každém případě zašleme i v elektronické podobě a to ihned po obdržení platby. Zdraví Janča

Jaroslava Maťáková

Dobrý den, měla bych dotaz ohledně zakoupení voucheru přes zaměstnavatele (formou čerpání FKSP)?
Děkuji J. Maťáková

Hotel Pivovarská Bašta

Dobrý den

Vážená paní Maťáková, jde to zavolejte prosím na hotel a zdělte nám fakturační údaje.

Renata Černá

Dobrý večer. Ráda bych se optala zda je možné se ubytovat od 6.7. do 8.7.2018 děkuji za odpověď. Černá Renata

Hotel Pivovarská Bašta

Dobrý den

Vážená paní Černá, máte zakoupený voucher?

Eva Cahová

Když mám 2 děti nad 12 let můžu jim koupit samostatný voucher?

Hotel Pivovarská Bašta

Dobrý den
ano dětem můžete zakoupit voucher

S pozdravem Devátý Jan

Kratochvílová Denisa

Dobrý den,
měla bych zájem o zakoupení 2 voucherů na prodloužený víkend 27. až 29. července 2018, máte v tomto termínu 2 dvojlůžkové pokoje?

Děkuji Kratochvílová De­nisa

Slevomat.cz

Dobrý den, Deniso, volné kapacity hotelu si můžete ověřit klidně sama a to v nabídce, když kliknete na Koupit na termín. Před Vámi se zobrazí kalendář a dostupné kapacity. :) Informace jsou tak aktuální k době, kdy si nabídku zjišťujete. Pěkný den

SKALICKÁ JANA

Dobrý den máte prosím volný termín 18.7.2018 na 5 dní.mám zájem o 2 ks poukazů.děkuji za odpověd SKALICKÁ

Hotel Pivovarská Bašta

Dobrý den

Vážená paní Skalická, rezervace v uvedený termín je možná. S pozdravem Devátý Jan

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru