Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Čištění sedaček a koberců od špíny a roztočů

4,0 / 5 Hezky Uklizeno Praha - Nusle  (mapa) 29 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Michaela Švarcová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jaký by byl doplatek, případně zda by se to vešlo do čištění, třímístná rozkládací pohovka rohová (umělá kůže/látka) a max 5m kusový kobere u sedačky vysoký vlas. Děkuji

Hezky Uklizeno

Dobry den, maximalne 100,–

Adéla

Pokud bude chtít vyčistit sedací soupravu 5 míst rozloženou o jedno místo a čištění za všech stran. Sedačka je středně znečištěná.

Kolik bude doplatek k voucheru na místě?

Hezky Uklizeno

Dobry den, cca 150–250,–

Tomáš Beck

dobrý den rád bych se zeptal prosím, mám koberec na vyčištění 5m2, matraci 160×200 cm poté křeslo s plochou max 3m2, bude mi stačit na tyto věci jeden voucher? Děkuji moc

Hezky Uklizeno

Dobry den, za matraci by byl příplatek cca 200,– Matraci nelze takto pocitat do plochy. Je to jiny způsob cisteni.

Martina

Dobrý den. Zajímá mě jedna věc. Jak poznám znečištěnou sedací soupravu? Máte někde uvedeno míry znečištění?
Máte někde nějaký ceník popřípadě kolik je účtován poplatek za znečištění sedací soupravy? Mě osobně připadá, že sedací soupravu moc znečištěnou nemám. Ale obávám se, že přijede Váš pracovník a řekne je znečištěná a bude mi účtován poplatek.

Jaká je cena za málo nebo hodně znečištěnou sedačku? Jak se určuje míra znečištění a tedy doplatku?

Martina

Hezky Uklizeno

Dobrý den. Doplatek nemusí byt žádný. Nebo taky 50,– az 150,– Korun.
Pokud chcete jistotu, tak poslete foto sedačky, jak ted vypada, na: hezkyuklizeno@email.cz

Daniela Škvorová

Pokud budu chtít vyčistit rozloženou sedací soupravu – 5 sedacích míst + lůžko na spaní. Kolik bude cena za lůžko?

Hezky Uklizeno

Dobry den, pokud je běžného znecisteni tak 100,–

Alena

Dobrý den. Pokud budu chtít vyčistit 5 místnou nerozloženou sedačku včetně boku a zadku sedačky. Kolik je doplatek k voucher?

Děkuji,

Hezky Uklizeno

Dobry den. 100,–

Daniela Daniela

Dobry den, pokud jsou pod kobercem stare drevene parkety, neposkodi je toto cisteni?

Hezky Uklizeno

Dobry den, záleží na síle koberce a stupni znečištění.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru