Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Rozhýbejte tělo zábavnou formou: cvičení bungee workout nebo bungee fit

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Blanka

Bude ještě možnost nakoupit přes slevomat jeden vstup?
Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Blanko, budeme se snažit akci opět obnovit :-) Zatím můžete u nabídky vpravo pod mapou kliknout na „D&D Fitness Studio“ a poté na „upozornit na nabídky tohoto podniku“. Díky tomu vám už vás vstup neuteče :-) Přeji krásný den!

Jana

Dobrý den,
kde mimo Prahu je možné si tento sport začvičit?Děkuji. Jana Š.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jani, tento sport je bohužel zatím pouze v Praze :-) mějte se krásně!

Viktoria

Dobry den!
mate nejake vecerni cvicky anebo o vikendu , napiste prosim hodinu .
 Dekuji

D&D Fitness Studio

Dobrý den, lekcí máme spoustu, každý večer nějaká je a máme čtyři lekce i v neděli. Koukněte se na rezervace.bun­geeworkout.cz, klikněte vlevo nahoře na týdenní rozvrh a veškeré lekce uvidíte i spočtem volných míst. Případně je náš rozvrh na webových stránkách www.bungeeworkout.cz . Jako začátečník vybíráte z lekcí Level 1, easy nebo fit . Přeji hezké Velikonoce. Veronika

Gabriela

Dobrý den, moc děkuji panu Davidovi za velmi vtipnou odpověď na můj dotaz. Leč to, na co jsem se ptala, stále zůstává nezodpovězeno… Děkuji, snad se odpověď dozvím… Hezký den.

D&D Fitness Studio

Dobrý den, omlouvám se za pozdní odpoveď. Bungee workout je na břicho hodně náročný a vhodný po císařském řezu není. Máme ve studiu i Bungee Rehab, na kterém se cvičí pomalu a bříško se hezky zpevňuje zevnitř. Na to bohužel neplatí tato akce, ale můžete lekci přijít vyzkoušet, neboť je vedena fyziterapeutem a je na ní méně klientů, aby se každému dalo věnovat individuálně. Je možné pak vybrat jen ty cviky, které jizvu neohrozí. Přijďte vyzkoušet a uvidíte, co zvládnete :) Přeji hezké Velikonoce. Veronika

Lenka H.

Dobrý den, je možné využít voucher na Bungee Easy? Děkuji za odpověď. Lenka H.

D&D Fitness Studio

Dobrý den, ano i na tuto lekci voucher platí:) Přeji hezké Velikonoce. Veronika

Gabriela

Dobrý den, je cvičení vhodné i po císařském řezu? Je to sice už rok a půl, ale jizvu mám stále aktivní a pořád se mi nedaří najít vhodné cvičení… Děkuji za odpověď.

D&D Fitness Studio

Dobrý den, omlouvám se za pozdní odpoveď. Bungee workout je na břicho hodně náročný a vhodný po císařském řezu není. Máme ve studiu i Bungee Rehab, na kterém se cvičí pomalu a bříško se hezky zpevňuje zevnitř. Na to bohužel neplatí tato akce, ale můžete lekci přijít vyzkoušet, neboť je vedena fyziterapeutem a je na ní méně klientů, aby se každému dalo věnovat individuálně. Je možné pak vybrat jen ty cviky, které jizvu neohrozí. Přijďte vyzkoušet a uvidíte, co zvládnete :) Přeji hezké Velikonoce. Veronika

Zdeňka Olšanová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jest-li bych to mohla mít doma, mám RS ráda cvičím a myslím si, že by mi to na páteř a bederní páteř pomohlo a hlavně by mě to drželo v pase.

D&D Fitness Studio

Dobrý den, Zdeňko,
tento závěsný systém nelze mít doma. Nejsou k tomu uzpůsobeny a nelze je ani pořídit. Jsou to originály, které jsou poskytovány jen licencovaným studiím. Takže kdybyste na internetu našla cokoliv, není to to stejné co máme my. Vaše bezpečnost je pak u takových lan velmi ohrožena.
Vaší bederní páteři rádi ulevíme u nás ve studiu s dohledem fyzioterapeuta. :)
Těšíme se na Vás.
 Aneta

Ludmila T

Dobrý den,je cvičení vhodné i pro desetileté dítě? A pokud ano,mohli bychom na stejnou lekcí? Dekuji

D&D Fitness Studio

Dobrý den, Ludmilo,
pro 10-ti leté dítě je ideální lekce Bungee Kids, které již v rozvrhu máme. Již brzy najdete na Bungee KIDS akci na Slevomatu. Dítko s sebou můžete samozřejmě vzít, ale v tomto věku se obáváme, že dospělácká lekce nebude dítko bavit tolik jako dětská, která je pro děti zábavnější. :) Každopádně se na Vás těšíme.
 Aneta

Petra Tichá

Dobrý den, ráda bych zakoupila poukazy pro sebe a tři svoje kamarádky – vše na jednu lekci. Kolik osob se účastní jedné lekce? Byly bychom čtyři, vejdeme se najednou?
A do kdy platí nabídka na slevomatu?
Děkuji za opodvědi. Petra

D&D Fitness Studio

Dobrý den, Petro,
maximální kapacita je 10 lidí. V našem rezervačním systému se můžete zaregistrovat a uvidíte kolik míst je na jednotlivých lekcích. Poukazy lze využít do 31.7. 2018.
Těšíme se na Vás všechny.
 Aneta

Petra Dosedělová

Dobrý den. Jak dlouho trvá jedna lekce?

D&D Fitness Studio

Dobrý den, Petro,
lekce Bungee Workout trvá 75 minut, Bungee Fit trvá 60 minut. (Bungee Fit je intenzivnější trénink).
Veškeré informace i podrobnosti najdete na našich webových stránkách www.bungeeworkout.cz
Těším se na Vás.
 Aneta

Miluše Pumprová

Od jakého věku a váhy je možné se účastnit? Pohyblivé dítě – 7 let, 20 kg? Děkuji předem za odpověď. Míla

D&D Fitness Studio

Dobrý den, Miluše,
pro děti doporučujeme lekce Bungee Kids. Ti úplně nejmenší začínají v 5 letech. 7 leté děti mají lekce ve čtvrtek od 15:30. Hodina má jiný koncept a vyhovuje tak více dětským potřebám i fyziologii. Nedoporučovali bychom tedy dospěláckou lekci, nejen protože by nemusela dítě celou hodinu bavit, ale i technicky je velmi náročná pro tak malé dítě.
Těšíme se na Vás.
 Aneta

Téra

Hezký den, která lekce je jedonušší pro úplného začátečníka lenochoda :D?

Slevomat.cz

Dobrý den, Terezo, v případě začátečníka lenochoda bych volila variantu Bungee Workout. Na těchto lekcích se naučíte krátkou choreografii, při které si dáte do těla v nenásilné formě :) věřím, že si při cvičení užijete spoustu zábavy :) přeji krásný den, Simča

D&D Fitness Studio

Dobrý den, Téro,
pro začátečníky jsou určeny lekce Bungee Workout Level 1.
Jestli jste ale dlouho nic nedělala (lenochodila :D velmi jste nás pobavila) a obáváte se, že kondička by mohla být slabší zkuste jako první hodinu Bungee Easy. :) Ta je primárně určena klientům, kteří teprve s nějakým pohybem začínají a kondici si potřebují vybudovat. :)
Těšíme se na Vás
 Aneta

Milan Walter

ahoj, když koupím Voucher na 3 vstupy, můžeme jít jednou ve třech? nebo musí mít každá osoba svůj vlastní voucher

D&D Fitness Studio

Ahoj Milane,můžete ho použít ve třech, ale musíte ho uplatnit všichni najednou na stejnou lekci :) Veronika

Antonín Bárta

Zdravím :) jaký je váhový, výškový limit mám 130kg :( a 197cm?

D&D Fitness Studio

Krásný den přeji :), těch 130 kg je hraničních, ale ještě se 125kg máme klienty, které na bungee cvičí. Spíše než váha jsou důležité rozměry kvůli sedákům. Maximální obvod přes stehna je 80cm a přes pánev 130cm. Veronika

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru