Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Vyvolání fotografií v rozměru, který si vyberete

4,6 / 5 Foto Morava Kopřivnice  (mapa) 739 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
vratislava

Dobrý den, chtěla bych přivézt foto babičce k narozeninám. Stačily by mi fotky přijít do tohoto čtvrtka, tj.12.4.? Děkuji

Foto Morava

Dobrý den, pokud to pošlete dnes, měli by jsme to bez problému stihnout. Napište to prosím do poznámky a jak zakázku odešlete tak pro jistotu na email: digital@fotomorava.cz .

Lucie

Dobrý den, chci se zeptat, aby mi nepřišli fotografie oříznuté, ale byl na nich původní obraz bez oprav, mám u nahrávání zadat jaké umístění? Děkuji za odpověď, Lucie

Foto Morava

Dobrý večer, problém je pouze s rozdílným poměrem stran mezi Vašimi snímky a vybraným formátem fotografií. Pokud se liší, musíte se rozhodnout mezi ořezem nebo bílými okraji, více informací http://www.fotomorava.cz/definice-formatu-orez-fotografie-a-rozliseni/ .

Radka

Dobrý den,potřebuji vyvolat 1600 fotek,mohu zakoupit potřebné množství voucheru a zásilka mi bude odeslána jako 1 balíček?

Foto Morava

Dobrý večer, pokud odešlete fotografie v jedné zakázce, případně ve více po sobě jdoucích sloučíme je do jedné a odešleme jako jednu zásilku. Je dobré to poznačit do poznámky a požádat o sloučení zakázek.

Kristýna Krčová

Dobrý den, dnes jsem vytvářela objednávku a v košíku se mi objevila částka 39 Kč za poplatek za doručení na sběrnu a manipulační poplatek 39 Kč, celkem tedy 78 Kč, je to správně? Myslela jsem, že doplácet budu pouze 39 Kč. Děkuji za odpověď. Krčová

Foto Morava

Dobrý den, tak je to v pořádku. Obě částky jsou uvedeny jak v popisu akce tak i na voucheru.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru